Prečo ešte nespíte?

dobra vila

inko - preco?:D Vrrr, na mna priatel zabudol, tak snad ste vy dopadli lepsie :).

Ojka-k mrkve si nezabudni dat nejaky tuk (trebars troch masla, vraj sa vitamin A stravi iba s nim, hmm, alebo teda viac s nim? nejako tak to je :D )

*inko

ojka s tou faluktou to nie je celkom pravda, ja som do poslednej chvile nebola rozhodnuta ci pojdem na ucto alebo moj odbor :) az tesne pred zapisom som si vybrala to co mam, ucto by bolo na mna tazke, kedze som mala gymnazium :)
jaj fuha, 4 mrkvy? :D len tak same? no to zase u mna nie, najradsej mam nadrobno nakrajanu vsetku moznu zeleninu, zaliatu trochou bieleho jogurtu, alebo nieco na ten styl a trochu masa do toho
inak s tou mrkvou si mi pripomenula akurat jednu hadanku :DDD
"Je to červené a je to zajac, čo je to?"
viila nedrazi s tym MDZ :D

dobra vila

ojka, jasne, ved aj ja mam rada nejake masko :), ale tiez automaticky lapam skor po tej veganskej strave, zvycajne...ja mam rada aj delenu stravu, alebo cistu zeleninu iba tak, priatel sa mnohokrat cuduje aj tomu, ze viem zjest nejake jedlo bez chleba (velmi ho nejem), my baby sme proste ine :).
A pochvalte sa, zablahozelali vam priatelia na MDZ? :D

ojka

inko, dobrá vila, tak ja mám veľmi rada i mäso, ale ako inko spomínala, ked mám navyber tak automaticky vyhrávajú tie cestoviny a zelenina (-:O
inko, rozdiely? ja ti neviem, muhahahaaaa, sranda (: hmmmm, fajn, už som našla prvý rozdiel, chodíš na inú fakultu :D
inak, čo sa týka tej zeleniny, spolubývajúce, alebo ani sestry nikdy nevedeli pochopiť, ako dokážem len tak schrúmať niekoľko paprík, mrkvu,paradajok, či inej zeleniny len tak na počkanie :D asi som fakt švacnutá, lebo v pohode si len tak ako taký zajo niekedy očistím zo 4 mrkvy a zjem... a pod. :D

*inko

noo ked raz budem v objemovke, tak budem tlacit do seba maso, a ktovie, mozno mi raz prepne a budem chciet byt veeeeeeelka teta :D ktovie kolko rokov by mi trvalo kym by som nabrala take svaliska

*inko

ojuuch, jasne ja mam velmi rada aj maso, ale ked vidim v ponuke cestoviny a zeleninu tak automaticky beriem to
najdime nejake veci v com sme rozdielne, haha :D ci take su vobec :P

ojka

no oni sa moc netvárili, ako keby žartovali, och :D teraz sa na tom rehlím, ale vtedy by som ich asi prihlušila :D
aaaale ďakujem, i za to, že so mnou súhlasíš (-:O
ja som len šumná deva z dediny :D
(hm, koľká skromnosť z mojej strany, všímate si to? :D)

*inko

no na anorekticku nevyzeras :) takze ludia v tom bufete hadam pochopili ten spoluziackin zartik:)
ale chudunka a stihla si aj tak :)