Prečo ešte nespíte?

J111

Dobre robis, ze parafrazy uvadzas ako citaty. Ja si uz nepamatam, ale jestvuju na to specialne knihy ako sa to presne ma robit.

[zruseny1]

ojka, no neozval, preto sa nemam s kym poradit :)
spoluziacka sa s nim nahodou zrazila na chodbe, tak ho hned slovne prepadla, on jej povedal ze to necital, necita a asi ani neplanuje citat....aaa ze reku tak podte kukneme sa na to teraz spolu, tak si tu jej pracu rychlo stiahol, otvoril, iba to ocami prebehol spolu s nou, 60 stran za dve minuty:D vraj to vyzera byt v pohode, takze takyto je on

no a moja otazka: citacie- ok, ale ked necitujem od slova do slova, iba som si pozicala myslienku, mnou mierne zmenenu tak sa jedna o parafrazu- vtedy davam tiez za tu vetu poznamku pod ciarou a do poznamky zdroj. Spoluziak mi vsak tvrdil, ze pri parafrazach sa poznamky pod ciaru nedavaju. vraj sa iba za tu vetu do hranatej zatvorky vlozi cislo zdroja. hmmm... ako, ja viem, ze kazdy si robi posvojom a nie je na to univerzalny "recept" len ma zaujima ako to robis ty

J111

Len o mrtvych dobre:D Trosku som sa nechal uniest:D Sorry. Hej, uz som cosi zjedol, tak uz by ma mohlo zacat brat na spanie:D

ojka

ehm, no kedze si si tu vynimku udelila, tak sa inko, pýtaj :D
inak, tak sa i ja spýtam, už sa ti ten tvoj ozval? :D

[zruseny1]

ale ale páni, aspon dnes o ženách len v dobrom :D vydržte ešte tých dvadsať minút :D
ojka? ja viem, že sme okrem vernosti sme si sľúbili aj to, že o diplomovkách sa baviť nebudeme, ale udeľujem si krátkodobú výnimku..môžem sa niečo spýtať? :D

J111

Ti nasi politici su ako dlhohrajuce platne, stale tocia o tom istom, o nicom, nic sa nevyriesi. Mali by sa viac starat o to ako dostal peniaze z eurofondov. Toto nejako netrapi nikoho.

[zruseny1]

J1, ale aký pekný rým si dal:) môžeš okopčiť a hodiť vedľa do básničkovej témy :)
no to vieš, už len svätožiary im chýbajú:)