Prečo ešte nespíte?

system

:D nene, ale su take athletics ? slncne brejle ? :D bo dneska trapas v obchode, som si skusal jedne suprove reku ze beriem, idem platit a ona ze 130 € :D::D ja ze cooo ? nemam a isiel som het :D ale ich chyba mali pokrceny listok cenovi malinky a vyzeralo to na dvojciferne cislo :D akurat ze za debila som bol ja :D:D:D

ojka

hm, oukej, diplomka-nediplomka, ale sem tam tu nakukni a pozdrav, aspoň tu (-:O FB nie je to isté ako naše zdravíčko .... toto su spomienky.... fňuk
inak, a tu DP ako riešiš, keď sa ti ten tvoj neozýva?

[zruseny1]

nie ojka :)
aj tak , diplomovku už pomaly dopisujem, nemám dôvod byť už tak dlho za netom a kompom, normálne sa teším na dni, keď nemusem musieť zapnúť počítač, teraz som ešte trochu prinútená
a jajka, no, jedna z mála čo mala triezve názory

ojka

jo, lebo inak budem strielať, si tu tých faganov nájdem, čo to majú na svedomí :D
neblázni, ostaň (:
blbé reči treba ignorovať, napríklad jak ja teraz, zavrela som sa do izby :D aby som nepočula o čom kvakajú vedľa ženské....
tak aj ty, len sa nad tým pousmej, že aj takí všeliakí ľudia sú a hotofka (:

ojka

devuška moja zlatá, čo si zošalela? čo ťa po nich, oni majú svoj názor, ty svoj, neber si to tak k srdcu, máš svoj vlastný rozum, a to je hlavné.... majú len iné zmýšľanie....
ak majú blbé reči, ignoruj....nenachaj sa vyprovokovať...
nechoooď, všetci pomaly odchádzate, aj jajka to zobrala moc vážne vtedy....
aaaach jaj ):
však si to ešte premyslíš, že? prosíííím veľmi pekne.... (: