Prečo ešte nespíte?

ojka.

ehm, tak ja som nejak špeci hlas nezvyšovala, a ani vulgarizmy nepoužívala, na to tam bol on :D
ja som ho len slušne upozornila, že načo tam slúžia tie rukavice (-:O

ojka.

inak, a potom ma čakal vonku ešte ten chlap s tým, že čo sa starám do druhých ľudí, či nemám čo na práci,...... ja si vravím, super, svetový týždeň žien už skončil, vidno to :D

[zruseny1]

jakže koho by si čítala? no veď ojku alebo losta :D
ako spacifikovala? to fakt? :D musím si to prečítať znovu, nechcela som ťa spacifikovať, prepáč ak to tak vyznelo :)
ojka a čo ten nerv?

ojka.

hmmm, slabo si šťuchla, ešte som nebuchla (;
nie v práci, ale z práce (:
idem do novinového stánku, že si kupim lístky na MHD, o 5 min ho mali zatvárať ale tetuľka mi už nechcela predať lísky, vravím si faaaaaj, čo už...
tak som si kupila listok v automate, nasadla akurat na bus a na apole sme mali dopravnú nehodu v buse (aaaaano zasa tá moja čarovná 68, ale tento krát som sa už nevysypala na zem :D (-:O ), ale tie 2 auta za nami nevyzerali najkrajšie...
tak ja celá vyklepaná som sa nakoniec dostala nejak do petržalky, vbehla som do lidlu, že si kupim zmrzku na ukľudnenie a ešte nejaké pečivo na ráno.... a tak ma tam vytočil jeden chlap pri pečive, že som sa s ním normálne vnutri pohádala (decentne) (sa ma musel zastať až jeden chalan, čo robil pri pečive,... ten chlap totižto nedal si rukavice a chytil do ruky zo dva razy asi všetky chleby čo tam boli (možno aj z 10 čerstvo upečených),.... ako keby chytil jeden, a hned si ho zobral do košíka tak nič nepoviem, ale ehm, nechcem ho nejak uraziť, ale ruky očividne nemal najčistejšie,... hej, viem, možno prkotina pre ostatných, ale nenormálne ma to vytočilo, keďže som si z toho pečiva chcela brať i ja...)
och, a to najhoršie, zabudla som si kupiť túúú ZMRLINU, uaaaaaaaaaa....

slnecnica

Ooo, rytmus? a to ešte nemáte vypredané? ;-);-)
inko, svojím spôsobom chýbaš, veď koho by som tu čítala (a stále mám na pamäti,ako si spacifikovala pri jednom mojom
"zufalstve") ;-)

ojka.

inko, super, gratulujem, frajerka si (: nie, my ešte vysledky nemáme a popravde, ani mi moc nechýbajú ((-:
no čo nespáči, aký ste mali nakoniec deň? (

ojka.

aaaaaaaaaaaale vošiel riadny nerv do mňa, ...
na dnes by stačilo.... štuchnite do mňa a snáď i vybuchnem (-:O