Prečo ešte nespíte?

lost

no cestoval som niekde a uz som aj spat, lenze bolo to uplne zbytocne :D
ale nevadi aspon som sa "presiel" haha :D
no ale paci sa mi vstsavat o 7 :)
clovek ma dlhsi den aspon :D

ojka.

bingham, že? ten lost sa nám kazí, už nemá žiadnu výdrž....ja som polednú dobu či chcem, či nechcem každé ráno hore tiež už o šiestej (mám chuť vtedy dotyčnú osobu (kvoli ktorej som hore) prizabiť, ale ešte stále je na žive :D)
ooooo, david, hm, no škoda, že si sa k tým VIP-kam nedostala, ale dúfam, že si sa aspoň riadne zlámal.... ale jazyk sa ti nejak nepletie, tak tipujem, že opicu si si nedoniesol nakoniec :D si tam bol teda autom? hmmmmm, a nepačilo sa ti tam teda vobec? ani počas večera? ja ked sa tak zamýšľam, tak som bola asi celkom aj rada, že som nakoniec ostala na intraku ((: ešte som zvedava ako sa bavila inko (:

aaaaa pekný deň samozrejme prajem všetkým...

david23

no čaute baby, práve som sa vrátil z lámavice. vip lístky včera už neboli a tak som kúpil obyčajný, čo bola fatálna chyba. Chcel som ísť o 3 domov, no problém bol pri šatniach, tlačenica, peklo, hrôza. Šatniarky mali zmätky, nedávali na bundy čísla, tak ich potom ani nevedeli popriradzovať, našťastie som bol medzi prvými, lebo ostatných policajti povyhadzovali von na zimu. Spolužiačke sa podarilo dostať do šatní, tak mi vzala bundu, lebo by som tam bol doteraz, keď sa tlačila von, tak ju chuderu taký sbskár povychytával za rozkrok, dobré čo? Som zvedaví, ako to budú kompetentní organizátori riešiť. Študenti sa tiež chovali otrasne, pripadal som si ako medzi zvermi, nie vysokoškolákmi. Ešteže to bola posledná školská akcia, ďalšej by som sa už nezúčastnil.