Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, ak by rychlost zabijala, uz by som bol mrtvy, ci nie? :)

ist 200 na rovinke, za idealnych podmienok nikoho nezabije :)

zabije napr ak mu tam vbehne mamut, alebo slon :) alebo jelen, co je mozne, ale - v praxi extremne nepravdepodobne.

dam ti priklad:

www.youtube.com

daj mi na to tvoj nazor pls :)

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net toto aké zlaté (((-:
lost, no ty si riadny podarený synáčik, ked si na mamine nevšimneš.... ja som zasa taká, že si všimnem každú prkotinku takmer, ... i to,že si niekto dá podstrihnút ofinu :D

ojka

hmmm, rychlosť nezabíja.... hmmmm,....
hej, máš pravdu, zabíja sprostosť človeka.... to že položi nohu na ten plyn... rada by som niekedy vedela, čo sa takým somárikom za volantom hlavou prebieha...
alebo žeby som to radšej nevedela? (-:O

lost

ojka :D haha toto mi robila mama obcas, ze prisla od kadernicky (ja som nevedel) a ona ze "vidis nieco nove?" ja ze "uhmm, nie?" ona ze "uces!!!" ja ze "jaaaj ano vidiim vidiim" (nevidel som :P )

ojka

no jo, každý máme svoje LSD :D tak to je potom už iná reč :D
ten kaderník ma tiež dostal :D neraz sa mi kamaratka sťažovala, že si dokonca ani jej priatel nevšimol, že má "novú hlavu", tak teraz premýšlam, či sú chlapi takí nevšímaví, alebo kaderníci takí výkonu neschopní :D

lost

ojka

v autoskole maju blbe to, ze maju slabe auta a ucia totalne magoriny..

ono vies, je to paradox :)

ked ma clovek slabe auto, ma tendenciu nepocitovat rychlost, pretoze.. ehm nejde to" :D a tak tlaci plyn a ide fkat rychlo, ale nepocituje rychlost (G-force) a tak ide ako blazon ale auto na to NIE JE konstruovane

ale, ak by mal bestiu, kde stupi na plyn a vytrhne mu z ruky volant (napr, alebo zabehne mu zuvacka), tak by si 500x rozmyslel, ci pojde ako idiot, alebo normalne :) ten extra vykon sa vyuzije pri predbiehani.. alebo rozjazde z tak blbych napadov, ako je ostrovcek na dialnici..

v autoskole sa uci tak jazda 30kmh po meste a 60kmh na okreske .. tam to vyzera bezpecne, mozno si myslia, ze 90 obec a 180 okreska je tiez bepzecne :) (i ked moze byt, ale o tom nechcem hovorit radsej :D )

rychlost nezabija ;) zabija zle rozhodnutie, ak by zabijala rychlost, nemci by uz pomreli (kedze tam sa bezne jazdi 150-160 dialnice (kde nie je limit) a 200 ked su prazdne.. (toto mi hovoril kamos, co tam zil/studoval)

rychlost zabija presne tak isto, ako zabija staroba.. proste to je len 1 skladacka z puzzle..

mna stve, ze ma v autoskole neucili napr ako sa smykat na mokrej ceste, resp, ako tomu zbaranit... sice som robil vodicak v zime, kde sa smykalo, ale to je nic.. na to treba ist na dalsie po-kurzy a "advanced" kurzy.. ale naco mi to je, ked ma nejaky vodic co nevie ze voda = smyka sa, ma sunda z chodnika ako chodca :)

a samozrejme, korupcia robia svoje.. a nikto to nechce riesit, radsej budu pokutovat 56kmh tesne za tabulou obec :) )

nie som za blbu jazdu, ale rychlost sama o sebe nezabija :) tie limity su u nas nastavene n skodovky a nie normalne auta.. horsie je to, ze napr limit je 90, cesta zvladne bezpecne 110, ale niekto ide 70.. clovek ak sa neponahla, tak mi to neprekaza, dnes som sa tak vlacil 20km za jednym, ale serie ma, ked ide 70-80-90-100-90-80-70-80-90-100-90-80-70.. ved to je pravy opak toho, co je plynulost a radsej 110 konstantne ako hore dole :) mam to aj na videu, mozno bol ozraty :)