Prečo ešte nespíte?

ojka.

binghi, ale ja som si myslela, že táto bude najinšejšia :DDDD mala som v pláne spať riadne, nuž, nevyšlo, snáď zasa nabudúce :D
však ja som to hodila do periny už predpolnocou, to nezvykom u mňa :D

lost

Maoam

no zacalo to tak z casti v utorok, ale nemalo to priznaky, v stredu "skrabanie v hrdle" (myslel som si ze som len zhltol srst zo psa :)) a vo stvrtok to boli horucky (neviem ake, mozno do 38, nemal som teplomer), ale dalo sa fungovat "normalne" az na to ze ma vsetko vycerpalo asi 20x rychlejsie ako bezne :D
piatok sobota nedela sa to len zhorsovalo..
a potom pohotovost :) ale ani tam nenapisali diagnozu hmm..
zeby mandle? ale predpisali nejake ATB 1x denne ale len 3 dni :) cize hadam nebudem offline viac ako 3-4 dni :)
ale aj dnes rano to bolo asi na "vrchole" alebo co, lebo kazdym prehltnutim som musel tlmit bolest tak, ze si tresknem hlavu o stenu...
inac cez sviatky by mali byt posilnene vlaky ze? :D normalne sa mi stava "dejavu" ked som mal zapaleny "zub" (sestku), ze vlak je vykupenie :D
no nic, tak este chvilu budete musiet bezomna vydrzat :D

Maoam

lost, anginu rozoznas spolahlivo, pretoze by si mal bez ATB vysoke horucky aspon nad 38 stupnov celzia a mozno aj viac (do 39 kludne)a neprehltol by si ani ten Stoptussin a ver tomu, ze najneskor po 2 dnoch by si prosil o moznost navstivit pohotovost, lebo by si ten stav nevydrzal

mas najskor nejaku virozu so subfebriliami, pekne vylezat, napajat sa cajikom, vsak ty vies :D