Prečo ešte nespíte?

lost

no posledne tri dni sa to drzi tak medzi 33-36C aj do neskorych hodin :)
brutalne je byt na slnku niekolko hodin teraz..

lost

wow :D

to aby som si na leto zobral stan a odisiel na severnejsie casti :D

25C tolko nemam ani v zibe!!! :P

(mam az 27 :((( )

ojka

lost, ked som šla z práce dnes, tak ukazovalo 35 stupnov (hej, viem, realne nebolo možno tých 35, ale je to zaberák...).... a ked som telefonovala dnes s domovom, tak u nás je možno príjemných 25 ((-:

ojka

uff, viete na čo som prišla? že vonku je asi kapánek horko i na moje pomery ((-: už abych bola doma, na zlatom severe (((-:O

ojka

Deria, skoro som vyhodila i svoj mobil z okna :D ma vyhodilo z wifiny a nechcelo mi ju znova načítať v noci.....
No ale hlavne, že má spolubývajúca nový budík, a keby som ráno ja nevstávala do práce, tak ona do ten svojej takmer zaspím po druhý krát za dva dni :DD

uff, ale nenormálne horko je vonku... to sa nedá riadne tak fungovať...
a ty si čo ešte v noci nespala?

Deria

zdravim, ojka, aj ja este strasim, (aj ked moj budik vobec nepocut tikat:)) to ti nezavidim.....sak daj si nieco do usi! lenze kto potom teba rano zobudi?

ojka

jaaaak za trest toto,spolubyvajuca dostala novy budik a nenormalne nahlas ta vec tika...co mam s tym spravit? Rozbit,vyhodit,utopit? :DDD ani jedno z toho neprichadza do uvahy (-:O

ojka

david, vďaka za link, nakoniec som si to neobjednávala cez internet, ale osobne som skočila do jedného obchodu, tam som si vybrala vzor, pekne im povedala, ako by to malo vyzerať, do hodiny mi poslali návrh, vyzera to super, a zajtra alebo v stredu by som to mala mať už i vytlačené a počet oznámení si môžem nadiktovať koľko chcem... ((-: celkom som rada, že sa mi to podarilo tak vybaviť (: