Prečo ešte nespíte?

slnecnica

milli11, nie, nie si, len si nestretla takého, s ktorým by "to" šlo. Je jedno aké má vybavenie, či malé alebo veľké, si predstav, že tade prelezie dieťa:-)
maoam, na šošovky som si nikdy nezvykla, som z nich nervózna, režú ma oči, trvá mi dlho kým si ich dám a keď ich vyberám, tak sa bojím, že ich nenájdem a budem ju mať niekde za okom

Maoam

ja mam inu otazku: ma tu niekto z vas ocne sosovky? ak hej, ste spokojni? rozmyslam nad laserovou OP oci, ale zatial by som chcela skusit sosovky

milli11

Ludia, chcem sa vas este nieco opytat, ale to uz je ina tema a nechce sa mi zakladat novu.

Myslite si, ze som asexualka?

Ide o to, ze sa mi pacia muzi, aj si predstavujem nejake tie intimne chvile. Zboznujem bozky, dotyky, aj objatia.

Ale sex mi nejako nechyba. Aj ked som s niekym chodila, sex ma nejako nelakal. Ale to mozno bolo preto, ze som dost uzka a oni boli "ako naschval" dobre vybaveni. :( To bola skor namaha, sa do mna dostat, ale potom to uz vacsinou slo. Preto, hoci myslim na sex, v reali pri frajerovi, jednom alebo potom druhom, som ho az tak nevyhladavala, uz ked som si spomenula, co to bude za trapenie, ten zaciatok, ma chut presla. :(

Som asexualka?

milli11

slnecnica, drzala som tu knihu v ruke v knihkupectve, ale nakoniec som si kupila inu. Vola sa "Co nesmite vedet" od Michael Morris. Mate tam vsetko, ako funguje svet, kto ho riadi alebo ho chce ovladat, o peniazoch, o podvodoch, o farmacii, chemtrails, politike a ine veci. Pozor, len na vlastne riziko!

milli11

lost, to by bolo psychicke vypatie. Pocit, ze nemozem si robit co prave chcem, lebo mozem samu seba ohrozit z neopatrnosti, je strasny.

slnecnica

Kniha o tom ako je svet po atómovej vojne, odohráva sa to v prostredí moskovského metra. Život je len tam, všetko ostatné na povrchu bolo zničené alebo obsadené rôznymi mutantami. Dosť zaujímavé, odporúčam