Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, aj pre mna si bloncka :D
hej hej, bledá som, presne jak vravis, snehulienka. este aj trpaslikov mam, ked ich ukradnem sestre :)

ojka.

jej, inko, ešte povedz, že máš bledú pokožku a budeš ako snehulienka ((;
inko, neboj, vlásky ti rýchlo narastú.... teda aspoň ja mám pocit, že každému rastú rýchlejšie , len mne pomaly :D
jajka, tak pre teba som blondcka :D myslím, že to prežijem :D
uau, takže vy ste také tmavohnedé.... tak teraz sa po celej BA, hlavne v 88 a 68 budem obzerať po tmavohnedých mladých babách a budem rozmýšľať - je to jajka, je to inko? :D

*inko

jajka, fuha, odvazna to zena..to samostrihanie by som chcela vidiet:)
wow ojka, nad pas:) to som ja vzdy tuzila mat..po zadok, a vzdy ked uz som sa k tomu velmi velmi blizila som isla nakratko :D
ja hnede, teraz takmer cierne... farba mi chytila nie ako bolo na obrazku :(

ojka.

ja mám bledohnedé... miestami na spánkoch môj sexi šedivý blond :DD
ale viacerí to označujú ako špinavý blond, tak si vyberte :D

ojka.

jajka :D no jedna teta kaderníčka mi raz odstrihla viac ako som chcela a preto sa s nimi už nekamarátim :D
ale inak žiadnu čarovnú silu ako princezná na vlásku (Rapunzel?) nemám :D
takže teraz ich mam niečo nad pás... čiže asi trošku dlhšie ako ty,bez ofiny a stratený náznak postupky ((:
ale kedysi na strednej som aj ofinu nosievala :D ach to boli časy...
no a dobré styky s tebou na intráku, to hej, už tu bývam 5 rokov, tak už ma aj po mene pozná... aj spolu hodíme reč ked sa stretneme, ... jeden nikdy nevie (:

jajka001_

ja bez ofiny, tak po koniec lopatiek.snazim sa to strihat akoze do postupna ale tak vies, ked sa sama striham, asi to extra rovnake nie je :)