Prečo ešte nespíte?

ojka.

ja doma tiež nespávam s roletami, rada sa kukám von a často rovno na mesiac niekedy ((:
a v BA vidím tiež na nebo, ale hm, dosť často je zafarbené akurat do oranžova v noci z toho sexi bratislavského osvetlenia ((:
ale východ slnka mám zasa parádny (:

*inko

ja si pohlad von oknom vynahradzam vecer :) ked z postele pozeram na nebicko:) ked som doma tak si vzdy vytiahnem roletky a uz sa len kocham
ked som v ba, tak vtedy zatahujem :D lebo to by som aj tak videla iba susedny panelak

ojka.

inko, no tak toľko nekukaj do TV a PC a sem tam vybehni aj von :D
od teraz sa budeš poctivo každú hodinu, čo si doma, kukať von oknom.... no dobre, ked budeš spať, tak to si budíka nemusíš dávať :D

*inko

ojka ale ved ja som sa dnes ani tak vela neucila :) trochu som upratovala, sem tam nieco v telke mrkla, sem tam pc... akurat ze von oknom som sa nepozerala :)

ojka.

inko :DD zlatého ocina máš....
takže ponaučenie do života: sem tam sa aj vystri, prejdi oknu a kukaj :D
tu už začalo do toho i popršiavať, tak to zlezie ešte asi skôr ako som myslela.... ale nazačiatku to tu vyzeralo supeeeeer (:
tak už sa toľko neuč, a bru noc ti prajem, čau čau ((:

*inko

ojka no akurat som chcela napisat ze aj u nas by konecne mohla napadnut nejaka ta biela parada, no a pred chvilkou ocino zavelil ze zajtra bude musiet odhrnat..ja ze cozee? snezilo?
a on mi na to vravi: no moja mila keby si odtrhla sem tam nos od ucenia tak by si zistila ze tu cely den krasne snezi :)
ach hlupa skola, o co vsetko prichadzam :D
a pre dnesok som sekla so vsetkym, idem spat, dobru noc ojka :)

ojka.

a ešte by ma zaujímalo (nie že by mi tu chýbali inak, mne sa to tu páči),ale v jakej džúre sú zasa v BA tie ohrňače, lebo cesty biele, to tu budú mať zasa riadnu "kalamitu"... ešteže v noci nechodí toľko mhd-čiek a aut....
no však oni sa raz spamatajú , asi :D

ojka.

ach, ja som z toho snehu riadne na mäkko :D
to mám už z deficitu domoviny, kde ho máme minimálne po kolená ((((-:

ojka.

inko, myslím, že to by sa vyučujúcim mužského pokolenia asi aj páčilo :D
joooooj, vonku je tak krásne, všetko biele, chodníky, cesty....
dokonca už aj vrátnik behá s lopatou, odhadzuje a solí chodník ((: