Nemožem spavať..

nexus

pastelka a ako dlho ti to uz trva?
u mna su to myslienky, co mi nedaju spat, ak je ten dovod aj u teba, tak potom, sa musis snazit odreagovat od zlych myslienok :)
mne to zatial nejde

pastelka

...odkedy som na svete som mala postel prehodenu asi 10x a keby mam zapaty televizor, alebo hubdu a pod. tak vobec nezaspim, mne len ked pride aj niekto vecer alebo rano do izby automaticky som hore a uz nezaspim, neviem čo to mám..

jajka001_

to mas uz od mala? to je fakt zlé. ked na teba nezaberu tie klasicke ukludnovacie metody, ako ta knizka, vyvetrana miestnost, mlieko s medom, alebo nejaky caj na spanie, tak jedine ze utahat sa fyzicky tak ze padnes a spis. ale nie vzdy je ta moznost ze. potom uz len lekar a lieky, ale to je uz krajne riesenie. a skusala si si prestahovat postel na ine miesto? geopatogenne zony
este skus nejaku relaxacnu hudbu a uvolnovacie cvicenia

pastelka

jajka, praveze vobec, lebo ani nemozem, hned mi bije moc srdce ked ho pijem a tak, takze vobec...a ano je pravda ze sa trapievam pre niektore veci, ale ja takto nemozem spavat od mala =(

datelinka

poriadne si vyvetraj miestnost pred spanim a vezmi si citat knihu. dej knihy ta odputa od tvojich rozharanych myslienok a ty pokojne zaspis. aspon mna knihy velmi dobre uspavaju :-))

pjosa

máš asi ťažké myšlienky. Pred spanim radšej na nič nemysli a skús myslieť na niečo príjemné, resp. sa teš už na vianoce, jednoducho na niečo na pekné. A keď sa nad niečím trápiš, všetko dobre dopadne, nič nie je také zlé ako to vyzerá. Všetko bude dobre.

alzbee

pastelka: nie je to tym, ze aj ked si unavena, tak stale premyslas nad vsetkym moznym ? hlavne myslienky zabranuju cloveku zaspat...mne sa to stalo v stredu. ucila som sa na pisomku a totalny mikrospanok ma pritom chytal. No ked som sa doucila a konecne mohla ist spat, tak som sa stale len prehadzovala a nemohla zaspat, pretoze moj mozog stale pracoval a premyslal nad blbostami :-/