Nemožem spavať..

pastelka

nexus, neviem kolko mas ty rokov, ale ja potrebujem spat kazdy den aspon 8 hodin, lebo ja neviem prečo, ale aj ked v škole sedím, ale pridem taka unavena, a tých 7 hodín mi nestací...už aj mama povedala ze ma s tym vezme k lekarovi lebo je to zvlastne...dakujem za rady=)

nexus

datelinka... niekedy mi to vychadza aj na vikend, ale nie vzdy, urcite by som sa sem nehrnul, keby som mohol byt doma :) ale zasa v tomto stave, aby som pravdu povedal, to lepsie znasam v robote, su tu ludia...
dcera je na vikend u mamy, inac zije somnou...ty byvas sama, ci mas rodinu?

datelinka

ja som dalej na vychod, to znamena, ze zajtra nebude prsat ani u nas :-) my sme vzdy o den pozadu :-)
a ty si preco nexus v praci? mas tam byt, alebo sa doma nudis, tak sa utiekas tam?

nexus

datelinka...tak toto som mal aj ja pred dvoma rokmi, starosti z prace mi nedali spavat, ale zmenil som zamestnanie a bolo to potom v pohode...
a co cez vikendy zvyknes robievat, napriklad dnes, chystas sa aj niekam von, medzi ludi , alebo do prirody?

datelinka

presne tak, som typ co neobsedi. aj ja mam zamestnanie sedave, tiez mam priputany zrak na pc :-) ale dost aj komunikujem. niekedy v noci mi viria v hlave aj starosti z prace :-)