panenska blana neviem ci ju mam :-(

Príspevok v téme: panenska blana neviem ci ju mam :-(
megy1221

ahojte nikdy som nemala sex mam priatela vyse roka ale sex nechcem este mat a nebola som ani pri ganekologicke a ked pojdem stavim sa ze tam pojde urcite aj moja mama a preto chcem so sexom pockat, len mne sa zda ze uz nemam panensku blanu pouzivam niekedy tampony co samozrejme viem ze mozu pouzivat aj panny ale ked som sa kupala normalne som si vsunula dva palce cele do posvy a nic ma nebolelo ako keby som tu panensku blanu tam ani nemala mozte mi v tomto poradit?lebo nechcem zazit tu hanbu ked budem pri gynekologovi a on mi povie ze som klamala a ze som pohlavny styk mala lebo ze nemam panensku blanu dakujem za rady :-)

Kvetinka 334

Dobrý deň. Mám menší problém. S priateľom sme spolu spali dvakrát a neviem či panenskú blanu ešte mám. Po prvýkrát to strašne bolelo ale zvládla som to. Po druhýkrát mi tiekla krv , ale nie hneď po Tom ako sme sa spolu vyspali ,ale asi až o 2 hodiny a tiež len trošku .Mám ísť ku gynekologovi a keď sa ma bude pýtať, že či mám blanu ,tak vôbec neviem čo mám povedať. Ďakujem za každú rozumnú odpoveď. Mám 16 rokov.

evela

ahoj...ak mas uz 15, tak tvoj lekar naozaj nemoze nic povedat tvojim rodicom a pokial ide o tvoje obavy ci est eblanu mas al nie...
panenska blana mava inu hrubku a hlavn ein pruznost..takze to ze si si tam dla dva palce a nic si necitila, este nemusi znamenta, ze panensku blanu uz nemas...
a aluska:
ty si aka husta?...aby si sa zo seba nepototo.nechapem preco citas tieto otazky, ked vsade sa iba snazis naznacit, ze to je pod tvoju uroven...????

aluska

ach dieta..ty mas problemy...panenska blana sa moze roztrhnut aj pri sporte a u niektorych zien sa ani nevyvinie..a inac ak mas viac ako 15 tusim tak tvoj gynekolog nesmie tvojej mame nic povedat...a co si myslis ze ona tam bude s tebou ked ta bude vysetrovat?ty si spadla z ktoreho stromu?a neviem naco si strkas prsty medzi nohy, zbytocne si zanesies infekciu...a ty radsej ani dlho este nesexuj...ocidivne si na to neni zrela...normalne nemam slov po tvojom prispevku

alzbee

Jasne, urcite ti povie na celu ordianciu: slecna, vy klamarka ved vy ste uz urcite museli mat sex, lebo blanu nemate! :D :D...ako sorry, nic v zlom, ale ked mu povies, ze si panna, tak ta bude vysetrovat cez konecnik...a on ako gynekolog vie, ze niektore zeny blanu ani nemusia mat, aj ked sex este nemali...