Kucerave vlasy

lenka22

sally, ja mam take ze sa mi s nimi nic neda, cokolvek mi s nimi kadernicka spravi tak mi to hned spadne, este ani z kadernictva nevyjdem... mam ich rovne od kedy si pamatam ze mam vlasy, uz je to nudne...

sally

ja mam vlnite vlasy a najradsej by som ich mala uplne rovne...mozes skusit trvalu ale podla mna su rovne vlasy super a da sa s nimi kadeco urobit

mikaela

existuje wella headlines trvalá, neničí tak vlasy a je to na 3-4 mesiace. Jemné kučery, daj si to do google vyhľadávača a možno nájdeš viac info

cica

Trvalu dnes uz robia iba na male a stredne natacky.Na velke ti ju uz nikto neurobi,tak na to zabudni.Len si to dobre rozmysli,lebo ked sa rozhodnes seknut s trvalou,bude to vyzerat hrozne ked to bude odrastat...a nic ine ako zehlicka ti potom nepomoze(niekedy ani to nie)A bude ti trvat dlho kym sa sama naucis ako sa o trvalu starat,tak aby to vyzeralo dobre.Ja som ju mala asi 5 rokov v kuse a bola som velmi spokojna,vlasy sa mi vobec neposkodzovali a hlavne nemastili.Ale ked mas suche a lamave vlasy,neodporucam...Ale zmena je zivot...boze vdaka za zehlicku:))

Dee

ja mam jemne vlnite vlasy, ktore stale vyzeraju ako strapate. Zehlit si ich nechcem, tiez rozmyslam nad trvalou. Ale este si ich necham trochu viac narast, lebo teraz mam kratsi strih.

monicka

nechapem preco setci chcete vlnite vlasy...su sice krasne ale je s nimi kopec problemov...viem o com hovorim lebo ich sama mam

megan

Aj ja by som chcela mat kucerave vlasky. Momentalne si ich natacam ale zabere mi to celu hodinu, co sa mi zda dost vela. Pristala by som aj na trvalu, ale nechcela by som take brcky, len take vacsie kucery. Ako na to?