Vonavý prací prostriedok

Príspevok v téme: Vonavý prací prostriedok
wendy8

ahojte baby, chcela by som sa vás spýtať, možno hlúpu otázku, ale tak predsa skúsim...aký je najlepší prací prostriedok, práškový alebo tekutý, a aby krásne a dlho vonal...a tak isto aj aviváž akú používate...chcem aby moje prádlo krásne vonalo ešte dlho dlho potom...moja teta používa persil tuším a silan...jej tak krásne vonajú veci, že koniec..tak som si aj ja kúpila rýchlo silan, tak som zvedavá, či je to ozaj tak...mne sa tak velmi páči ked vonia prádlo...aké používate vy???? alebo existuje aj niečo také, že na oprané prádlo, do skrine??? či nie???, aby to tam vonalo...možno aj preto teraz tak túžim po vôni, lebo som v 24.tt.:-))) a tie hormoony...dakujem vám baby za odpovede...

almia

baby, tie ktoré používate tie eko čistiace prostriedky. oni sú tiež také voňavé ako klasické aviváže, či to je skôr také prírodné aj čo sa vône týka?

Silva158

Čaute
Čítam tu o pracích prostriedkoch. Kvôli deťom som prešla na alternatívne pracie prostriedky. Prešla som skoro všetky ale na jednej výstave zdravých produktov som kúpila Ecoegg. niečo z Anglicka. super vec. Dobre to perie a aj príjemne voní. Len tak som chcela poradiť. To je celkom drina kým som niečo našla ....

angellika

ja pouzivam pracie pracky a avivaze z www.nemecka-drogeria.sk nedam na ne dopustit krasne vonaju perfektne peru a jaj biele pradlo je ako nove snehovo biele vzdy ale pridam Dato na vybielenie a naozaj krasne vysledky vzda sa ma kazdy pyta v com periem

vajanka

ja som vyskusala takmer vsetky pracie prasky, aj avivaze. Dlho som pouzivala lenor, potom cocolino a teraz testujem prasky a avivaze od talianskej drogerie a musim povedat, ze 100%spokojnost. su drahsi, ale bielizen krasne vonia a hlavne dlho. tu je kupon na 30% zlavu -odkaz odstránený-

Martik999

Ja používam Washkning od eurochemie, ten prášok mi fakt vonia, dlho vydrží, aj deti sa ma minule pýtali že čo to za prašok :D :D Môžem len odporučiť :) Aj aviváže sú tam super.

M 25

wendy, viem presne, o čom hovoríš, alebo teda, čo sa snažíš vysvetliť .. hlavne v tom porovnaní s inými prac.prostriedkami..

ja som s ním tiež nemala nikdy problém a vyperie úžasne a ked niekedy nedám aviváž, tak prádlo tak krásne čisto vonia .
a to jedno balenie už mám tuším od apríla :D

wendy298

tak si ho asi nepoužila správne, mne sa vždy pekne rozpustil. ak sú takéto problémy treba skúsiť tekutý. a tu nejde iba o to ako vyperie. SA8 je čisto prírodný, čiže neškriabe pokožku a neničí prírodu. a na jedno pranie vychádza podľa mojich výpočtov lacnejšie ako iné. 3 kg prášku vystačia na 133 praní. (napr. Persil 5kg na 60)
ale tak, perte si v čom chcete, ja len preferujem BIO produkty.