Vonavý prací prostriedok

Príspevok v téme: Vonavý prací prostriedok
wendy8

ahojte baby, chcela by som sa vás spýtať, možno hlúpu otázku, ale tak predsa skúsim...aký je najlepší prací prostriedok, práškový alebo tekutý, a aby krásne a dlho vonal...a tak isto aj aviváž akú používate...chcem aby moje prádlo krásne vonalo ešte dlho dlho potom...moja teta používa persil tuším a silan...jej tak krásne vonajú veci, že koniec..tak som si aj ja kúpila rýchlo silan, tak som zvedavá, či je to ozaj tak...mne sa tak velmi páči ked vonia prádlo...aké používate vy???? alebo existuje aj niečo také, že na oprané prádlo, do skrine??? či nie???, aby to tam vonalo...možno aj preto teraz tak túžim po vôni, lebo som v 24.tt.:-))) a tie hormoony...dakujem vám baby za odpovede...

pauli 73

lentiločka a ty si odkiaľ? lebo ja si Coccolino kupujem v Madarsku alebo na MMB ale tu na SVK som ju v drogérii ešte nevidela :)
kačiatko tie vrecúška sú super a ozaj krásna vôňa a z aviváží mám najradšej sensitive a ružovú...

lentilocka

avivaz Coccolino kupit u nas bezne v kazdej drogerii. a pritom byvam v malom meste.este som ju nemala, ani len nevonala v obchode. ale vidim tu na nu dobre recenzie, tak asi skusim.

lelittka

Z praskov jedine Ariel,Persil. Teraz mam tekuty gel Ariel a je super, lepsi ako prasok. A z avivaze Silan, Lenor, Quanto. Ostatne nestoja za nic a je to zbytocne vyhadzovanie penazi.

kiki....

no ja som mala už veľa aviváži, ale asi najlepšia značka je podľa mňa Lenor a z Lenoru asi ten čierny aromatherapy alebo aj zelený, ale po tom čiernom voci nadherne a dlho voňajú

usiko

ja prasok pouzivam aky pride, ale avivaz jednoznacne Lenor Spring, je modry ale musi byt Spring. toto je zatial jedina avivaz, po ktorej, ked pozbieram pradlo, tak intenzivne a krasne vonia...aj po cely jedenn den kym ho mam oblecene.....ostatne avivaze a ostatne druhy Lenoru zial uz po vuschnuti u mna vyprchali...