ako zvladnut syna ?

egresko

jasne posluchaj denza to je humanista.

Kazdopadne vychovnym zauchom nic nepokazis, prave rozmaznany vyrastkovia ktory si vsetko mozu dovolit su problemom. A hiostoria ukazuje ze taketo spravanie nikomu neuskodilo. Skor naopak.

peter.CU

no neviem ako vikend je dost dlho ...skusim ho najprv zobrat len tak na veceru alebo tak a uvidim .... snad sa niekedy znormalizuje

malaalam

a kebyze spolu nikam vyrazite na vikend? on bez PC, problemov v skole, proste taky pansky vylet niekam do hor, na futbal, zahrt si tenis, alebo neajaky aquapark, mozno by vas to zblizilo

peter.CU

no ked je kludny ...to neni moc casto ... a tvari sa urazene a nerozprava sa somnou ... ale tak su obcas aj chviiilky ked ako tak neco povie ..ale aj tak nic moc

a udriet ho viem .... to je skor problem vydrzat ho neusriet ... ale to nema ziaden vyznam maximalne sa urazi a je este viac nahnevany

usiko

15 rokov je uz podla mna neskoro dost...mna od malicka vychovavali tak, ze ako pubertiacka som mamu respektovala a stacilo, ze bola smutna alebo sa so mnou nebavila a ja som vedela, ze som prepiskla.....a mohla som robit cokolvek, teda nemala som nic zakazane, ale nic som nikdy neurobila, lebo som mala vstepene co je spravne a co nie.....

...terz, ked uz ma 15, snad len uprimnostou, aby chlapec vedel, ze ma v tebe priatela, nie len otca, ze ti moze doverovat a tak....nezvysovat hlas , rozpravat sa s nim a tak....