ako zvladnut syna ?

Denz

chcelbysom- ved to....a vsetci ta vysmiali.....takeho tlka uz tu nevideli davno.....
Mne to nemusis vysvetlovat uz:))
Cital som to a ....poviem ti......ja byt na tvojom mieste......
Uz tu niesom:D
Ale je fakt a pravda... su aj taki co im nevadi sa do lajna vyvalat a tesia sa:))

Denz

gibson- nie ja ale ty riesis veci ako malovanie a podobne kraviny........a tvarit sa na to ze odpovedas s priatelmi v jednej osobe........je primitivne a uchylne...

chcelbysom

denz vies na com sa dokazem schuti zasmiat?na tom ako vies len kazdeho pourazat a hned ho dat dole.tomu sa hovori tupost.tieto tvoje urazky voci mne su neinteligentne a to uz preto,ze sudis cloveka,ktoreho osobne ani nepoznas.takze si daj pohov,neries mna a ostatnych a staraj sa radsej o seba.o seba a o svoju rodinu.sa pozastavujes na takych kravinach ze to az boli

Denz

gibson- Stacila mi tvoja tema a vyjadrovanie tvoje.....
Si nizkej inteligencie a mna taky tip cloveka nerozladí.....
Tie tvoje rady si daj niekde s kamaratmi pri pive.....

chcelbysom

sorry nevedel som ze ste rozvedeny preto som dal asi dost aj blbu radu.no v tom pripade jednoznacne velke venovanie,rozpravanie sa o vsetkom.mal by si sa mu venovat co najviac,hlavne rozpravat sa nech vie ,ze moze mat u teba doveru,priatelstvo.dat mu hlavne najavo ze ho mas rad,a bolo by jednoznacne super,keby to aj od teba pocul.kupte si playko a drdte spolu hry.to je celkom super zabavka:-)

chcelbysom

denz ako sorry neviem co ti pride na tom hlupost a po druhe cital som si tvoje prispevky a tiez si toho akosi moc nedal.a celkovo,nechapem co rypes.fakt si dost uchylny.by ma zaujimalo co ty robis v tejto teme,ked pochybujem,ze ty mas co tu riesit:-)