ako zvladnut syna ?

darika

egres
na jednej strane sa tu snazis radit ako na vychovu 15-rocneho chalana,ale na druhej strane musis vyryvat.Co sa stale snazis presadit?Chces pocut,ze zacneme svoje deti bit?Dobre teda,ja toho mojho dnes zderiem ako hada.
Dobre je to takto?
Vadi ti chlap,ktori nelomi deti ako ty?
Peter,este raz.
Slabsiemu vrazit mozem aj ja.Hocikedy.

egresko

Denz byt humoristom je lepsie ako bezbrehym humanistom. Taky ako ty napachali viac skody ako osohu, to sinemusime klamat.

neonin

Je to tvoj syn, a tvoja výchova.Neviem presne aké problémy sním máš, alebo ako ho nezvládaš. Ak by si povedal, možno by som vedel poradiť, odporúčam ti prečítať knižky Dale Carnegieho . Tam nájdeš určite odpoved. Prajem vela stastia...

jajka001_

musis sa s nim spriatelit, teraz nie je cas na zakazy a prikazy, je v puberte,takze to ma opacny ucinok. je takmer dospely, hoci s nim lomcuju hormony, mal by uz vediet co to o zivote, myslim ze najviac si ho ziskas, ked bude mat u teba oporu, ale nenechas sa vyuzivat

zuzic

egresko ale ty si uvedom ze jeho syn ma 15!!! nie je to trojrocne decko ktoremu das po zadku a mas autoritu. je to skoro dospely clovek a u neho sa ziskava autorita trochu inak. takto sa urazi a bude to este horsie. co si myslis ze pojde niekam plakat? sak sa urcite uz vela krat pobil s kamosmi, jedna facka od otca mu nic nebude. nie som za rozmaznane deti ale ked s nim otec nezil stale vkuse cely cas tak teraz uz bitka nepomoze, ved uz je skoro dospely a uz ho neprevychovas! tu treba postupovat inak jak pri malych detoch.

egresko

peter ma to velky vyznam, aby nevyrastlo z neho rozmaznany vyvrhel ako povedzme Denzove deti ak nejake ma ci bude mat. Ten jeho prisup je strasny, nedajboze ma niekto iny nazor ako tento humanista uz je hned hlupak. Od takychto ludi si radit nedaj, vsetci vieme kam to vedie.

darika

gibson
tvoja rada by bola ako prijatelna,keby ti dvaja mali medzi sebou vztah.Syn nechce s otcom komunikovat absolutne.Tu je otazka,ako si k nemu najst cestu,aby ho zacal aspon pocuvat.Mozno potom zacne aj komunikovat.Dolezite je pocuvat.On sa ale vyhyba vsetkemu.