vyrazky na zadku..

m.

Ja som cyklistka a s týmto problémom bojujem vždy od začatia sezóny. Natieram to excipialom, ten to trošku zmierni.

miselka007

mozte mi prosim napisat ze kolko stoji ten exipicial u lipolotio v lekarni? dakujem
a ja na to pouzivam florsalmin kvapky, trosku to vystipe ale pomaha to... a potom na to puder... :)

mačiatko

Solárium ti pomôže..vysuší ti každú jednu vyrážku..stačí keď tam behneš každý druhý deň aspoň 4-5x a pokožku aj pleť budeš mať krásnučkú hnedučkú a hebučkú :)

Sonnka

Ja to mám tiež a už dlhé roky aj na nohách aj na rukách a zadku. Skúšala som už čokoľvek väčšina mastičiek to zmiernila ale potom sa to zasa vyhádzalo. Je to veľký problém v zime v lete vždy. Vyskúšam niečo z vašich rád možno mi to pomôže :)

janekMY33

To su vonkajsie hemeroidy.A preco sa viskituju no sedave zamesnanie alebo v skole vela sedis zla zivotosprava fajcenie pitie alkoholu zla hygiena stres tam je toho vela

tantra

chod 4-5x do solarka na 6-7 minut ..budes pekne opalena vyrazky sa vysusia a mas po probleme :) mne to ulahcilo zivot ...

janekMY33

stres sedave zamesnanie .sedenie na studenom a zla zivotosprava a tie vredy pravdepodobne budu vonkajsie hemeroidy