vyrazky na zadku..

katikaaa

aj ja mam momentalne tento problem ale uz je to lepsie,ked si spomeniem nikdy sa mi to predtym nerobilo a nahodou som bola u doktorky a ta zistila ze mám nejake zle vysledky vysetreni urcite sa jedna o nejaky vnutorny problem a ten sa ako vzdy odrazi na kozi...

vyrazky

purediamod kúpila som si to dnes, tak odskúšam...mne tiež na to nič nepomáha a už to mám pekne dlho,, raz lepšie, raz horšie...tak som zvedavá.../to mlieko síce obsahuje ureu, ale čo by som nevyskúšala,že?/ :)

purediamond

ahoj, nepomoze ani sirova vodicka, ani mydlo ani salicylovy lieh, toto vsetko ti to este zhorsi...moja kozna mi to davala cele roky a bolo to len horsie a horsie.
nastastie som stretla uzasnu koznu lekarku by accident v trencine, ona povedala kup si : exipicial u lipolotio-krem alebo mlieko na liecbu suchej pokozky...a cary mary odvtedy iba tak jedna dve vyrazky za cely rok.pouzivam to odvtedy 12 rokov a som konecne vyliecena.
tieto vyrazky na zadku, ktore vyzeraju ako vriedky mensie alebo vatsie, niekedy bolestive vznikaju koli tzv exematickej pokozke ktoru mas od narodenia, vatsinou iba na zadku, kde sedis, ma taku drsnejsiu strukturu, nez pokozka inde na tele, ludovo povedana husia koza...co to znamena? chlpky su po celom tele, vatsie alebo mensie, samozrejme aj na zadku, kde tento chlpok este pred tym ako vyrasi z pokozky, jeho korienok je prilis suchy, alebo pokozka velmi sucha a hruba a takze sa neprerazi a tak vznikne vriedok, kedze pokozka to bude povazovat za cudzie teliesko v nutri a bude sa to snazit vypudit.
pokial vznikaju hocijake vyrazky na rukach alebo nohach, je to vatsinou sposobene velmi tesnym oblecenim, kde chlpok zlomite oblecenim a ked sa snazi vyrast tak sa vryje pod kozu a zapali miesto okolo...na toto pomoze but exfoliator alebo scrub, vo velmi vyraznych pripadoch je dobre investovat do trvaleho lazeroveho odchlpenia.
v extremnych pripadoch, specialne u muzov sa vyskytuju velke vredy v zadnej oblasti, zarastanim velkych chlpov pod kozu,niekedy velmi vela na malej oblasti, ak chcete predist chirurgovi jednoznacne rozmyslajte o trvalej epilacii lazerom.
tieto info mam vdaka osobnej skusenosti, ostatne koli praxi a dovere ludi, ktori nemaju problem o tom hovorit...good luck x

waawik

Ahoj,, mne stále pomôže slnko,akékoľvek sú to vyrážky,,či na zadku, na chrbte, stehnách, rukách,, ked si opáliš riťku zmiznúú ;o)

utopia

Veľa sedíš. Máš v robote sedave zamestnanie alebo dlho pri počítači. )Neviem či si chlap či žena ale cyklisti to majú často. Od sedadla. Dobrá rada: Seď po stojaci. hi

momo

ahojte! tato tema tu bola uz viackrat spominana... no a len chcem poradit vsetkym, ktori maju problemy s vyrazkami na zadku, ze som zistila cim sa to da odstranit. kupte si v lekarni salicylovy lieh. ja to pouzivam asi 2 dni a fakt sa to zacalo dost vyrazne stracat, tak dufam, ze to zmizne cele. naozaj vrelo odporucam, ja som s tym mala problemy niekolko rokov, takze ten pocit doverne poznam. no, ak chcete skuste...

xyz

Tento problem mam aj ja je to hrozne ci v lete ci v zime :(Skusala som vsetko aj pudre aj rozne kremy maste napr.Pityol trosku to zmiernil ale nic moc :( Skus mozno tebe pomoze alebo este Sirove mydlo