Vaginalny herpes

liv

ahoj pipka,
a co ta napokon zachranilo? ja som totiz psychicky tiez uz na dne, precitala som vsetko na nete (v nemcine, anglictine, slovencine a spanielcine) , co som nasla, ale je to len horsie. Objavila som ale nejake "antivirotika", ktore by mi lekar mohol predpisat a tie by mali virus uspat...uvidime, co na to povie lekar...co je ale najhorsie, intenzita sa u mna stupnuje, ca co tyzden, to herpes...des!

pipka

Čítam a čudujem sa. Aj Ja mám vaginalny herpes. Aj mňa to psychicky zdeptalo. Prečítala som si všetko možné čo som našla na nete. Hádate sa tu ako baby na trhu. Verte mi že je zbytočné zamýšlať sa nad tým odkiaľ a ako prišiel. Niekde som čítala, že vírus vnikne do poškodeného tkaniva Nemusí to byť práve pohlavný styk. U niekoho sa neprejaví nikdy v živote , niekto ho má od 18-ky niekdo v 50-ke ako ja. Vírus nosí v sebe a ani o tom nevie.A herpes na perách sa prenáša na genitálie orálnym stykom a opačne. Dnes už medzi nimi nieje žiadny rozdiel. Takže kéď vidím niekoho z herpesom na perách, viem že keby mi vylízal mušličku tak by ma nainfikoval herpesom. Škoda že som to nevedela predtým, nikto ma nevaroval. Škoda že vtedy nebol internet. Mohla somn mať dnes o starosť menj.

jajka

nevedela som, ze mate v bordeli pristup k netu. Ci si si len odskocila?:) zelam malo vysevov. posielam pusu na herpik.

nefertiti

jajka vypadni odtialto,nemam viac co dodat este som nestretla taku sprostu,protivnu a bezcitnu zenu,zelam ti v zivote vsetko dobre lebo to budes potrebovat,dufam ze muzi a zeny co citaju toto forum su rovnakeho nazoru na teba ako ja

nefertiti

okrem toho otvarala som tuto temu pre zeny co to maju aby sme si mohli vymenit skusenosti tak sa nezainteresovani nestarajte

jajka

a tebe budu musiet urezat z tej krasnej muslicky kus zvanca, kaca pitoma. Mozno je ten tvoj herpes gigolo vdaka tomu neplodny, tak sa nemusis bat decka s herpesom na hlave:)

nefertiti

jajuska moja muslicka je najkrajsie na svete sprosta vies ja to mam na konci vaginy jedine doktor to videl s nejakym pristrojom co mi pchal az do krku pomaly,ale z tvojho pristupu mam pocit ze mas aids a nam ten herpes iba zavidis ja aspon nezdochnem ako ty