Vaginalny herpes

nefertiti

ahojte dievcata.po roku som sa kukla na zdravie a nasla svoju temu.nakoniec sa zistilo ze bola zla diagnoza.doktorka hovorila o herpese a doktor o naleze na krcku maternice.brala sa cytologia a robili mi aj biopsiu nastastie ziadna rakovina.a ani herpes.za pol roka na kontrolu.dakujem za reakcie

abeceda

ahojte baby.... ja som uplne mimo, mam nieco tam dole a mampodozrenie ze je to herpes... bola som s tym aj u doktora a mi povedal ze to mam z tamponov , poslednu menstruaciu som si tampony nedala a zas sa mi to spravilo a hned dva krat po sebe a u doktora som bola naposledy pred dvoms tyzdnami s tym... je to take cervene miesto ako taky vriedok alebo co, ja som opar na puse nemala nikdy tak to neviem porovnat s tymtym ale mam strach ci to je herpes alebo nie, doktor mi aj povedal ze to moze byt alergia na nieco ale neviem pouzivam a jem stale to iste... da sa herpes aj z krvy na preventivnej prehliadke zistit? prosim o radu, som zufala......

laraaa

teraz som si precitala tento clanok, a Jajka ty si riadna bezcitna pica s prepacenim, to je chore aki ludia existuju. Naco si sa vobec k teme vyjadrovala ked si zeny s problemom co ich trapi akurat dourazala ...krava...

maischie

Ahojte baby,
mam herpes asi mesiac, ale zatial je to vcelku oka.takisto nestriedam velmi muzov, mala som zatial zopar partnerov a nikto z nich nemal take problemy, stale nechapem, ako som to poriadne chytila, ale myslim, ze stacilo, ze sme jeden vecer aj s priatelom sli do podniku, kde sme stretli vela znamych, so vsetkymi sme sa privitali a podavali si pusy a potom sme sli do postele a na druhy den sme to obidvaja mali aj na perach aj na genitaliach. je to velmi neprijemne, ale hlavne, ak sa toho bojite. prvykrat som to mala velmi vazne,ale brala som velmi silne antibiotika a teraz uvidim, co bude. Ako casto to mavate?mam obavu, najma ked budem starsia, ze to bude zle, vtedy sa zenam velmi oslabuje imunita. poradte mi, ako sa s tym vysporiadat. Diky

RNG

Rozne viralne mame v tele vsetci.
Otazka je len, nakolko ich telo vie potlacit. A to je vec imunity, na to som pisal neraz, ze vsetci si ju potrebujeme zvysovat, kedze prenos virusov v dnesnom globalnom svete je podstatne vyssi, ako bolo kedysi.
Prostriedkoj je na trhu dost, spomeniem len niekolko:dobre probiotika s obsahom L. bulgaricus, selen, zinok, aloe vera,kokosovy olej,vitaminy C,D,E a silnejsie prostriedky:betulin, larrea tridentata

bea/l

Ahojte všetci. Mám 50 rokov a aj ja som si vytrpela svoje. Mala som len jedného muža, ktorý nezahýbal, ale robila som v infekčnom prostedí. Dostala som herpes genitalis a mala som ho čoraz častejšie.Prejavil sa ako výsyp na gen. Na kožnom mi dávali vrecúška na kúpele, ktoré mali upokojiť podráždenú sliznicu + zovirax. Mala som to však čoraz častejšie. Potom zistili, že mám narušenú imunitu, brala som dlhodobo lieky(už neviem aké), neskôr som si pomáhala biolampou, už som to mala menej, a len na jednom mieste.Herpes sa však objavil v čase môjho rozvodu a lek. povedal, že to môže byť zhoršené zo stresu. Potom som objavila EPIGEN a hlavne TELVIRAN - masť, ktorá je z Maďarska, ale u nás sa už nepredáva.Teraz mám pokoj, ale keď mávam stresové situácie, vtedy sa prejaví. Preto mám v zásobe HERPESIN. Už je to však oveľa lepšie a mám to len príležitostne pri stresových situáciách.
pomohlo? vyskúšajte a poraďte sa s odborníkmi.
Pa

nani

tak ja uz mam teraz z toho vazne gulashsuppe.aj ja som chtila herpes od priatela,lenze on ho mal na brade a uz bol totalne zasuseny,takmer zmiznuty a nakazil ma oralnym stykom.na internete som sa docitala,ze existuje viacej druhov virusov herpesu..najcastejsi je 1. a 2.typ.1.typ je herpes simplex,co sa objavuje na perach a 2.typ je herpes genitalis,co sa prenasa pohl.stykom.mne lekar povedal ze najpravdepodobnejsie mam prave ten 1.typ a ze nabuduce sa mi moze objavit na perach.tak ale ako citam tu reakcie uz som zmatena,ach jaj:)

nikie

zdravim! vaginalny herpes som nachytala asi pred dvoma mesiacmi...velmi som sa toho zlakla a dodnes kazdy den trpnem aby sa mi zas nevratil. Je to hrozne!!! A este horsie je na tom to, ze so svojim partnerom nemozem mat pohl. styk lebo ma to stale boli. Co mam robit? Lekarka mi vravi, ze je to zahojene, tak kde je problem? !Viete mi niekto poradit???

nefertiti

ahoj liv akurat dnes som si bola po vysledky cytologia trojka ide ma porazit chcem ist na pol roka do zahranicia ale doktorka povedala ze si to mam doriesit a potom ist ona to vidi na operaciu,vyberu chore tkanivo a je pokoj,este cakam na vyjadrenie druheho doktora v pondelok a potom sa uvidi,dufam ze sa to da odsunut aspon o pol roka lebo zachvilu uz letim a nerada by som to zrusila,som uplne zufala