Vaginalny herpes

RNG

herpes je len virus ako kazdy iny a da sa potlacit antiviralnymi, ako som napisal uz . Ked jeden nezaberie, daju sa brat viacere naraz pre zvysenie ucinnosti.

6bukovinka6

takze dievcata!neberte to na lahku vahu!mala som herpes genialis a sla som k lekarovi.bude sa vam roztahovat na celu posvu aj na konecnik a budete plakat ak to nedate liecit boli to a nadovsetko ak sa to nevylieci moze sa vam herpes roztiahnut dnu v organizme a to uz nevyliecite!nato sa aj umriera!!!!treba to liecit a hlavne nestriedat prostredia pretoze vtedy je organizmus velmi citlivy!mne sa to teraz taha az na pasovy opar-ale mam uz lieky tak som rada

zaria

smajla, ako si mozes mysliet, ze sa ti to uz nezopakuje? ved to ked raz dostanes, tak mas takmer zarucene, ze sa ti to bude opakovat. moja kolegyna ma herpes vaginalis kazdy mesiac pred menzes. uz niekolko rokov a to napriek intenzivnej medikamentoznej liecbe. uz ked sa ti ten virus dostal do organizmu, velmi tazko ho zlikvidujes. musis posilnit imunitu, specialne imunitu proti virusom. a potom dufat, ze to pomoze. ale nejaky cas to aj tak potrva.

smajla

Ahojte, práve som aj ja jedna z tých menej šťastných a dostala som herpes genitalis...Som z toho zúfala!Pred 2týždňami som mala prvýkrát výtok, keď som sa z toho dostala, chytila som ten herpes.Mám strach čo to bude nabudúce...Je to hrozné!Poraďte mi ako sa chrániť proti tomu,aby som to už nedostala...Som vážne z toho zúfala:-(

RNG

Myslim, ze to treba znovu zopakovat a doplnit:
selen, zinok, Lactobacilus Bulgaricus, L-lysin, vitamin C, aloe vera,lapacho, echinacea, baza(eldeberry, sambucus), astragalus,GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a najsilnejsi na trhu, chaparal.

RNG

vsetky virusy v tele sa daju potlacit antiviralnymi doplnkami, ale neexistuje ziadny doplnok ani ziadny antiviralny liek, ktory by ich v tele kompletne vyhubil.
Dostatocne potlacene virusy sa nemusia nikdy prejavit a nesposobia skodu v tele.
Kedze nasa civilizacia a pohyb ludi a coraz vacsie zhromazdovanie su priaznive pre rozsirovanie virusov, dnes mame vm tele plno permanentnych prakticky vsetci.
Od niekolkych druhov herpesu, cez hpv, ebv a citomegalovirus, rhino virusy(tie sa udajne daju vyhubit kompletne) a ine.
Preto tu zdoraznujem potrebu zvysovat viralnu imunitu branim roznych antiviralnych potravinovych doplnkov cely cas.

dianka.1

vaginalny herpes mala moja kolegyna, ja som sa pred par rokmi liecila na vaginalnu mykozu. kedze sa mi jej podarilo zbavit, poslala som k mojej lekarke aj tuto kolegynu s herpesom. chodi k nej rok a aj ked je to dlhodoba liecba, jej stav sa velmi vyrazne zlepsil. predtym mala herpes aj dvakrat do mesiaca, teraz ma uz niekolko mesiacov pokoj a neukazal sa ani pocas menzes. osobne si myslim, ze sa toho da zbavit, ale clovek musi byt trpezlivy a tiez musi mat stastie a narazit na toho spravneho lekara ktoremu aj naozaj zalezi na pacientovi.

barbaritta

este jedna otazocka, aka je biopsia?mala by som na nu prave ist, ale mam z toho dost strach da sa to prezit?
diki

barbaritta

No tak ja vas tu teraz s tym vasim prenosom len cez pohlavny styk uplne zrusim...
Som panna nikdy som sa ani nepokusala o pohlavny styk a mam herpes...dokonca ani tampony som nepouzivala lebo mam taku panensku blanu ze som mala problem... a nemala som ani oral, jednoducho stopercentne nic.
No a mam ho.Nechapem z toho doktory tiez nie, nemala som nikdy ani na perach a nemam ho v krvy ale dole ano..a skoro stale.
Mozno to je zla diagnoza, ale doktorom nic ine nenapada co by to mohlo byt takze asi nie...
tak este nieco o promiskuite?
a skuste sa zbavit panenstva s herpesom:)