Vyrazky na chrbte

numerouno

VIEM POMOCT! Sam som mal niekolko rokov tento problem, nepomahali mi ani antibiotika predpisane dermatologickou a syrove mydlo to len zmiernilo. Avsak som natrafil na sposob, ktory odstranuje pricinu a preto som sa toho natrvalo zbavil. Ak mate zaujem o moju pomoc tak vladimirkontul@gmail.com

Eversman22

caute aj mne sa vyhodili vyrašky na chrbte a to stale v zime sa mi vyhodia ale teraz ich je dajak dost vela kožna mi predpisala isotrexin ale vobec mi nepomohol !!! ta neznam že čo uvidime ked pojdem na slnko či zmiznu a jem to čo aj ked som jedol ked som ich nemal a nikdy som nemal problematicku plet nechapem moj kamoš taktiež sa mu teraz v zime vyhodili vela vyrašok na chrbte mame 20rokov može to byt aj neake hormonalne obdobie ? čo mame robit poradte niečo čo funguje na 100%

Eunika 12r.

prosim pomozte mi tuto zimu sa mi vyhodili jemne vyrazky na chrbte cez zimne obdobie ma to velmi netrapilo ale teraz ked bude zacinat leto,a neviem co s tym mam robit obratila som sa na vas ste moja posledna moznost prosim PORADTE MI :(

xennia

no ale to je dosť drastické. Tak na výražky už som to aj kdesi písala je výborný peroxid vodíka dá sa kúpiť v lekárni, vyrážka sa vytlačí potrie peroxidom (najlepšie použiť tie vatové tyčinky do uší na potieranie) a vyrážka sa zahojí a zmizne.

xennia

treba to v lete vypáliť na slnku.. Môj otec kedysi dávno mal vyrážky na stehnách, raz na dovolenke zaspal na slnku.. Tak sa spálil, že sa mu koža zlienila a odvtedy nič.

inge

ahojda skus pit zeleny caj ale cisty, neslad, mne vzdy dobre pomoze na pokozku, a solarko sice pomoze ale to je z kaluze do blata ked hovorime o ucinkoch solarka...a dobre pomaha tiez aloevera gel ;-) a rada mimo : antikoncepcia mi pomohla najviac

collagen

no, vyrazky na chrbte ... to je dost vseobecne. Ja si myslim, ze clovek by mal rozne antibiotika, lieky a ine dost drasticke veci poriadne premysliet, kym sa na nieco take da. Asi aj tu plati - neliecme nasledok, ale pricinu. Skus nasadit kolagenovy gel Collagen Body v kombinacii s Collagen Black. Viac o tychto vyrobkoch sa dozvies na www.collagen-beauty.sk a www.collagen-beauty.sk

fastbaby

Tiez som brala Roaccutane. Liecba je dlhodoba a kombinuje sa casto s kremom Skinoren na odstranenie jaziev a skvrn po akne. Nie je to antibiotikum, ale retinoid. Nemali by ste pocas liecby uzivat vitamin A. Baby nesmu otehotniet, plod by bol degenerovany, resp. poskodeny. Mala som tazku formu akne. Prvy mesiac sa akne vobec nezmenilo. Nasadili mi k tomu Prednison na zvysenie protizapalovych procesov. Takze dalsi mesiac sa to mierne zlepsilo. Pekny vysledok bol u mna viditelny az treti mesiac, ale dobrala som komplet davku 180mg na kg mojej hmotnosti, takze liecba mi trvala dlhych 8 mesiacov. Oba lieky maju kvantum vedlajsich ucinkov. Kazdy mesiac sa mi prejavilo nieco ine. Bolesti ramennych a bedrovych klbov (asi mesiac), vysusene supajuce sa pery (cela liecba), suche oci (cela liecba), padajuce vlasy (poslednych 5 mesiacov), kozne ekzemiky na rukach zo suchosti (priebezne), sucha pokozka hlavy (posledny mesiac), zvyseny cholesterol (2 mesiace). Na pery staci obycajny Vitalos balzam asi 20x denne (niekedy aj viac), do oci kvapky Arufil a Vidisic gel, na pokozku tvare, tela a hlavy Eucerin (lekaren), na cholesterol 3 omega 1000mg (rybi tuk v tobolkach). Pomaha vela, strasne vela tekutin a 100mg C vitaminu denne. Ale hlavne veeela tekutin. Musim tiez poznamenat, ze vlasy som mala vzdy strasne huste, ale keby som mala riedke, tak si neviem predstavit, ci by mi po liecbe nejake ostali. Ale aj na to by som asi nieco nasla. Preco vam to tu tak podrobne opisujem? Lebo som sa s akne riadne vytrapila a vsetci mi chceli brutalne radit, co s tym robit. Vyskusala som vsetko mozne (kozmeticke pripravky, lekarsku kozmetiku, dermabraziu, laser) a akne sa vzdy vratilo. Nevyhadzujte prachy, ale bezte k svojmu koznemu a dajte si predpisat Roaccutane. Ak vam ho nechce predpisat z neznamych dovodov, pytajte sa alebo zajdite za inym koznym lekarom. Mne ho prva kozna ani len nespomenula a liecila ma vodickami, hoci uz vtedy som bola v hroznom stave (akne mi doslova mokvalo). Vymenila som ju a novy dermatolog mi povedal, ze niektori sa boja predpisat tento liek prave kvoli hojnemu poctu nepriaznivych ucinkov. Tento liek mi vsak vratil moju povodnu dokonalu plet a hlavne sebavedomie!

fastbaby

Haru, Doc. Szep ordinuje po-st. Je dobre si vopred overit u sestricky, ci tam bude (chodi na kongresy a pod.). Mozes sa aj objednat (100Sk). Tel. 02/59351222. Ordinuje tam aj primar, ale neviem porovnat. Tiez tam ordinuje ista pani doktorka, ktora vsak nie je velmi schopna. Takze sa pytaj priamo na Doc. Szepa. Pa