Vyrazky na chrbte

haru

ahoj sway..prosimta možeš mi zisti aký čínsky čaj používal tvoj brat,a potom mu zmizly aj vyražky na chrbte??dakujem ak ta neobťažuje možeš mi poslať na mail na haru55@orangemail.sk,ďakujem vopred ahoj

lencok1

RNG to s tym jodom ma zaujimalo, som si ani nevsimla predtym co si tu pisal...chcem sa ta opytat ci to mozem pouzivat aj ked uzivam antodepresiva...ci to sa to nejako neovplyvnuje

sway

ja som počula, že na to pomáhajú rôzne bylinkové čaje.Ja s tým mám takisto problém,ale brat pil nejaký čínsky čaj asi na žalúdok, alebo na pečeň,a vtedy mu tie vyrážky zmizli.Ja tiež nechcem používať drahé tabletky, alebo kozmetické krémy, keď sa to dá aj alternatívnou liečbou.

lencok1

mne sa z nicoho nic, vyhodilo akne na chrbte, mozno so stravy alebo liekov...bol mi predpisany ISOTREXIN a pomohol, teraz tam uz skoro nic nemam

RNG

Psyllium je jedna z najlepsich vlaknin na cistenie criev.
Ucinky jodu sa prejavia, az ked sa v tele vytvori vyssia hladina.
Pri doplnkoch stravy sa nedaju ocakavat okamzite vysledky

denisa

ahoj, mne nahodne pomohlo solarko na akne na chrbate. isli sme na dovolenku a nechcela som byt ako vapenka, tak som chodila par tyzdnov do solarka, kym som nemala zelany odtien a akne na chrbate mi zmizlo a uz sa nevratilo! akne na tvari mi vsak ostalo a pomohla mi az antikoncepcia. vela stastia

pralinka

skusila som tu jodovu tinkturu...sa mi to vstrebalo do dna,inak ziadny viditelny efekt to zatial nema, uvidime ked si to dam druhy krat...no potom sa mi spravili kutiky po oboch stranach pier, moze to byt z toho?
A inak sa chcem este spytat ze ci je psyllium taka ta lepia vlaknina...lebo ja beriem Manu,ze ci je to psyllium efektivnejsie?