Mudr.Anna Petrilakova ano co nie?

pokus

Hej Láskavá! Ako by si si ty vybavila l gynekologičkou osobne to, keby ti zaniesla infekciu do vnútorných orgánov? AKO?? Osobne by si ju v ordinácii odstrelila alebo zaškrtila alebo ako? povedala jej, aká je kurva? Takto sa tieto veci neriešia moja zlatá, taká lekárka musí odovzdať licenciu a byť potrestaná Súdom a oficiálne. Mne to zdravie nevráti, ale nedovolím, aby tá svina ubližovala ďalším ženám. Si mimo obraz, tak sa zdrž hlasovania.

pokus

ahoj22: Ty ma nečítaš pozorne. Písala som o cytologickom výtere z krčka maternice, ktorý sa robieva v rámci preventívnej prehliadky, ako aj odber krvi na onkomarker 125 a ty sem pletieš obyčajný výter z pošvy na kultiváciu. Na preventívnu prehliadku sa žena má dostaviť najlepšie v strede cyklu, ale aj nemusí.. ALE!! hlavne, nie vtedy ak príde do ambulancie s výtokom, plesňou alebo infekciou v pošve - a mne tento ster k krčka maternice urobila tá sviňa práve vtedy, keď som mala infekciu a pleseň v pošve - zápal - a ani ma neupozornila, nič, len mi ten ster zároveň urobila a oznámila mi s Bohorovným pokojom, že preventívnu prehliadku mám za sebou!!! Už CHáPEš??? Týmto krokom mi zaniesla infekciu do vnútra. Ale bude riešená prokuratúrou, na také prasce len toto. ahoj.

ahoj22

pokus-troska to nechapem ako sa moze vyter robit ked je zena zdrava ked tam ide prave preto poziadat o ten vyter lebo ma vytoky a chcem vediet co sa vlastne deje

pokus

Mohla by som tu uviesť ďalšie prípady mojich známych, ktoré si už kartu dávno vzali. A nemusíte čakať pol roka na vydanie karty. Zrušiť Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti sa dá okamžite. Nie ste povinné navštevovať žiadneho lekára, ku ktorému nemáte dôveru. Taký zákon neexistuje a podpis vás nezaväzuje k tomu, aby ste tam trčali do vypršania dohody. Takže: PETRILáKOVá už NIKDY V ŽIVOTE a pre nikoho! V Košiciach existujú aj iní gynekológovia a oveľa lepší ako je ona. Mala by sa hambiť a zrušiť svoju ordináciu pre lajdáckosť, akou sa prezentuje.

pokus

Tento ster na cytológiu sa robí z krčka maternice a robí sa to z vnútorného kanála krčka maternice, pred ktorým sa musí vatovým tampónom odstrániť hlien, ktorý zabraňuje postupu infekcie hlbšie do vnútorných pohlavných orgánov. Preto mi zaniesla infekciu priamo vyššie, dostala som akútny zápal maternice, maternicových príveskov, vaječníkov, neskôr zápal močovodov aj obličiek, tri roky v kuse beriem rôzne silné antibiotiká, mám už poškodenú pečeň a autoimúnne ochorenie štítnej žľazy. Pýtam sa ťa LASKAVA, je toto stále mááálo???? Ešte stále máš dojem, že dr. petriláková si nezaslúži pomenovanie, ktorým ju ja nazývam?? Potom si obmedzená aj čo sa týka anatomických pomerov v tele aj vedomosťami vôbec. Keby sa toto stalo tebe, ver, že by si reagovala inak na túto problematiku a nezastávala by si sa tej..

pokus

Laskava - ty vôbec niesi láskavá, pretože nevieš nič o petrilákovej a ideš ju obhajovať len preto, že som o nej písala ako o poslednej zberbe? Máš pravdu, šofér, ktorý ti zabije dieťa a petriláková sa nedajú porovnávať, pretože ten šofér má aspoň výhovorku v tom, že bol opitý a petriláková robí všetky vyšetrenia predpokladám triezva ale robí ich lajdácky a zákerne. Mne urobila počas infekcie v pošve výter na cytologické vyšetrenie a ako všetky dobre viete, tento ster sa smie vykonávať iba ak je žena zdravá, nie ak má viditeľnú infekciu a pleseň v pošve! Od vtedy sa pre mňa začal kolotoč bolestí a zdrav. problémov, ktoré som nikdy predtým nemala. Potvrdilo mi to viac lekárov nezávisle na sebe, že urobila neospravedlniteľnú chybu! Preto ja tamtú zrúdu už inak nenazvem, iba tak, ako som ju už nazvala. Veľa pacientiek od nej odišlo, nemá tu dobré hodnotenie od nikoho.

burr

ja som chodila k petrilakovej,odisla som,nebola som vobec spokojna..a viacej mojich znamych..uz par rokov chodim na tu krivu a som spokojna..trocha zvlastny pristup,ale individualne zaobchadzanie,dokladne,som velmi spokojna.

.....

a zabudla som doplniť..počas toho sa mi vytvoril myom, cysta a mávam silné ovulačné bolesti....to by som tomu lekárovi dopriala...

.....

a ureaplazma spôdobuje aj neplodnosť (ešte nemám deti) a kamarátka gynekologička mi odporúčila kúpeľnú liečbu, lebo vraj s týmto nie sú srandy. Nakoľko nie som vážny prípad, potrebujem len okolo 20 000 - 30 000 Sk.....žeby poprosiť lekárov?

laskava

....... ja by som tvoj nazor trocha doplnila: nie "niektori" ludia by nemali byt lekari, ale "mnohi" lekari si mali zvolit ine povolanie.