Nikdy som nebola u gynekológa

NESKúSENÁ

baby,objednala som sa na gynde,už teraz ledva predýchavam.Áno viem,že choroby môžem mať hocaké,práve preto som sa už konečne rozhodla.Snáď,to nebude také zlé....

aluska

neskusena tak mas smolu..nebudes mat antiku, o to by ani neslo..ale raz na takuto nezodpovednost doplatis..ono ked mas nejaky zensky problem, ci uz zapal, rakovinu a ked ta uz zacne nieco boliet, tak to uz su tie vysoke stadia, z ktorych sa uz moc neda dostat bez nasledkov

njkkk

no tak ja osobne sa citim uvolnenejsie ked sa mam vyzliect pred gynekologom muzom ..neviem preco :)gynekologicku mam zenu ale radsej by som brala chlapa..zdaju sa mi lepsi niektori

kkkkk

neviem co tu setci mate s gynekologom.. gynekologicky uz vymreli? :) neskusena vyzliect sa pred zenou by si este mohla zvladnut :)

gardenia

Ahoj neskusena. Chapem tvoje pocity, ze sa hanbis vyzliekat pred uplne cudzim chlapom, hoci je to lekar. Urcite tam nechod nasilu, ked sa na to necitis. Je to vec kazdej zeny, ci tam pojde a kedy tam pojde. Ak potrebujes antikoncepciu tak si v lekarni kup napr. Pharmatex, je bez predpisu a nemusis ist kvoli tomu k lekarovi.