Mám depku z vlasov

Príspevok v téme: Mám depku z vlasov
maria15

už dlhý čas sa snažím dopracovať k dlhším vlasom,ale mám ich dosť riedke,skúšam všelijaké vodičky,vitamíny,kožná vraví,že dokiaľ nemám holé miesta,tak je to v pohode.ešte mi teraz začalo aj to jesenné padanie.mne to už fakt lezie na mozog,som z toho veľmi nešťastná.natrvalo mi to zhoršuje psychiku a náladu.

papaja

fakt je dobra?parada :)
no ja mam teraz take tmavo hnede ale povodne boli farbene na cierno cerveno a melir tak neiviem,ci mi tam nevznikne nejaky cirkus

papaja

ahaaaaaaaaaa ty si taka natural :))
tak hennu si skusala?ja sa na nu chystam len mam kratko nafarbene vlasy a vraj sa musi ta farba vymyt ale pomaha to posilnit vlasy

maria15

čooosi moja,ja som anti-chéeeemia :D,tým som si už prešla,myslíš,že pomohlo,práve tým sa to skôr zhoršilo.

maria15

lekarka mi predpisala vodicku a vravela ze to je skor kozmeticky ako zdravotny problem.to sa asi mam zmierit,ze hustejsie vlasy mat nebudem,ale hustejsie som ich mala.tak ja neviem,ci to je vekom??

maria15

je pravda,ze sa daju upravit,ja nosim vlasy v jednej dlzke,len z predu mi dorastaju trochu nizsie od brady.nechcem vsak riskovat strihat,lebo raz to nedopadlo dobre.ta kadernicka ma viac oskubala ako ostrihala a vlasy posobili este riedsie.

papaja

maria

tak mozno skus nejaku doktorku nech ti na to pozrie
ale aj riedke vlasy sa daju velmi pekne zostrihat a upravit aby posobili bohatsie