Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

ojka

NAIVKA nedá mi nereagovať na tvoj príspevok
Včera 12:45 ...tyranie ludi by mi tak nevadilo ako toto....
ja suhlasim, že týranie zvierat je fakt ohavné, ale ako môžeš napísať toto? Nad tým som sa fakt dosť dlho pozastavovala.

pauli 73

NAIVKA, vidíš miluješ zvieratka a aj napriek tomu nosíš kožene topanky - do dažda môžeš aj gumáky. A pre teba j dôkazom súcitnosti zo zvieratami to, že sa máme pozerať na to ako ich týrajú? No, ak si myslíš, že pre ich záchranu vedie cesta tadialto, tak si narazíš nos o monitor.

NAIVKA

a vy si nemyslite, ked sa nad tym zamyslite, ze prasacia chripka je taka malicka pomsta zvierat ludom za tu ich nekonecnu nadutost?

mam aj kozene topanky, do dazda ine moc nepomoze, ale snazim sa kupovat pokial mozno nekozene veci. velmi sucitim so zvieratami. ale mnohi ludia o tyrani na bitunkoch nevedia, preto im je to jedno. zato som vas chcela upozornit. zial tu sa riesia asi len zapasy v bahne a nic podstatne..