Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

Slobodna

sway mi kamarátky nie sme a nikdy nebudeme. Nechápem čo riešiš, to ťa jedna kritika odo mňa viedla k tomu, že teraz budeš napádať každý môj príspevok? :-) Ja som sama sebou a píšem to, čo ma napadne, nerobím veci s istým úmyslom ako ty. V tom je rozdiel medzi nami a nehnevaj sa ale viac sa k tebe nebudem vyjadrovať. Nerobím to rada, vyjadrovať sa k prispievateľom. Sme tu preto aby sme sa vyjadrovali k téme a k problémom a nie riešili vlastne antipatie k prispievateľom. Skús to riešiť niekde inde alebo nejak inak. Ok?

sway

Slobodna och aka priemerna reakcia,sklamala si ma - skoda.Ano,paciLA si sa mi,ale mozno si budeme rozumiet tak o par rokov...
Ak nechapes,tak ti to predsa vysvetlim.Len som ti chcela predoslym prispevkom dat kamaratsky na vedomie,ze ak chces byt naozaj slobodna,nesmies podavat takmer kazdodenne svoj emocionalny report.Snad si si vedoma,ze to necitam len ja a takto ta maju pre teba doleziti ludia az prilis pod kontrolou.Tak si to zvaz;-)

Slobodna

Niekto radí na základe vlastných skúseností niekto iba teoreticky. Som nevedela, že sa ti moje príspevky tak páčia, keď ich tak sleduješ :-) Ja som spokojná stále :-)

sway

slobodna velmi sa myslis:-)Tvoje prispevky su silne ovplivnene tym,co prave prezivas.Z toho vypliva,ze nemaju vacsiu ako subjektivnu hodnotu a mala by si citatelov tohto fora od nich usetrit.Ale minimalne je pekne sledovat,kedy si spokojna a kedy nie:-)

pauli 73

danielita.pr a lebo miriam.pe, ty by si sa mala rozhodnúť ako nick chceš mať lebo tu skáčeš od témy k téme, ak si si nevšimla tak pod nickom a časom sa objavuje IP adresa :)))

slobodna

Môj nick vyjadruje duševný stav :-) Sway rozhodne nemám na čo žiarliť, to asi skôr ty !-)
Naivka bocian nás rozhodne nepriniesol, ale väčšina ľudí nebola ani splodená tvojím "systémom" :-)

danielita.pr

tak to mas pravdu, ze si naivka. mas 31 rokov a myslim si, ze nemas ziadny rozum. v tvojom veku by som uz mala strach, ze ostanem na ocot.