Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

bingham

naivka....karma ??? :DDDD....ty si ale zlata holka :)))

a prave si mi pripomenula, aby som si isiel dat masko.... dakujem :))

Denz

naivka- si myslis,ze ma to tesi stale hlasit adminom tie tvoje primitivne videa???
Si to tlac doma na toaletny papier a nie tu na plochu ty krava bez stipky rozumu ....
len smrad tu z teba citim!

ojka

NAIVKA ja viem,že si to myslela určite dobre, teda dúfam (: ale mam taký pocit, že nech by som povedala na obranu hocičo, aj tak by to bolo zle. Ale ked si napísala, že týranie ludí by ti nevadilo... fakt som mala nachvilu pocit,že zvieratá maš radšej než ľudí.
a ako môžeš vedieť, že bingham nemá kondičku? (: to že stíha odpisovať tu, tak to neznamená, že nestíha aj iné aktivity (; a ako môžeš vedieť, že Paula sa nejak neangažuje v tej oblasti ako spomínaš a nepomáha tým detom? nevravím,že je tomu tak, ale to nevieš ani ty podla mna a ani ja. Teda ak sa s týmito osobami nepoznaš osobne a potom sa teda ospravedlnujem (: A za výchovu dnešnej mladeže je zodpovedná celková dnešná doba a spoločnosť. Tak ako sa k tomu rodičia postavia, tak tak sú vychované deti....

pauli 73

Naivka, ty si nič nepochopila a nemám chuť ani čas ti to tu po lopate vysvetlovať. Dávaj si tu nadalej tie nechutné videá.

NAIVKA

a co sa tyka deti.. nehovorim o tom malom uboziatku, co zomrel.. ale deti vseobecne. na VS som praxovala na zakladnej skole. poviem vam, ti mali pubertaci by si niekedy zasluzili prefeckat. rodicia ich len rozmaznavaju a detiska im dobre skacu po hlave. a nehovorim o tom ake su deti podle a zakerne navzajom voci sebe v kolektive

bingham

naivka....ty si ma s niekym asi mylis...ja mam velmi dobruuu kondicku :)))

a keby som musel tak by som aj desat takych teliatok zlikvidoval, aby som sa najedol :DDD