Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

NAIVKA

no, bol taky citlivucky, napr. to video by nevedel dopozerat. mal rad zvierata.

zato sa hocikedy pobil, ked robil na diskoteke, klienta za golier vysmaril pred dvere, to mu nebolo luto.

niekedy mi chyba, napr. v meste som sa nemusela bat vreckarov s takym agresivnym bodyguardom. na samu zenu si hocikto trufne. aj dnes mi dosla odpoved na jednu staznost, same klamstva. na velkeho chlapa si takto nikto nedovoli.. no zivot je uz taky. zakon silnejsieho

NAIVKA

poviem vam o mojom byvalom ako sa spraval. chlap ako hora, vazil 2x viac ako ja a kolkokrat mi skaredo vynadal a zahanal sa na mna tou svojou potetovanou lopatou. a ked sme sa rozisli, plakal pred mojou mamou, ze bol z mojich reci na jeho adresu psychicky na dne a ze bol vlastne psychicky tyrany. to su ti dnesni chlapi. citlivky, nic viac.

barbinka

naivka ja sa na tebe musím len smiať, aspoň na niečo je táto téma dobrá. už dlho som nestretla niečo také tupé.
také drísty písať ako napr. chlapci, skocte radsej na pivo alebo do posilovne, lebo nam tu uuuplne zozenstievate.., však ty ani nemáš o čom písať, len samé sprostosti. Je mi ťa tak ľúto, mala by si vyhľadať odbornú pomoc. Čím skôr, tým lepšie.