Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

NAIVKA

dobre, uz nebudem. mam pokrk takejto false a pokrytectva. vas asi bocian priniesol, vsak?
a uz sa ma nevypytujte "ako dopadlo rande, a napis nieco a tak, a co sa stalo kamoske a tak,"
clovek sa tu chce porozpravat a zabavit a iba pokryteckych reci sa docka.
caute.

sway

NAIVKA vysvetli mi prosim ta jedno,preco to sem vsetko pises?Ono sa zdalo,ze mas problem,ale teraz ti uz neostava nic ine,iba sa pred vsetkymi branit,popripade ich zabavat..Ty musis byt riadna exibicionistka:-))
slobodna neziarli tolko;-)

NAIVKA

kolki z tych co tu tolko moralizuju maju mimomanzelske vztahy a skodia tym inym..

pritom toto bolo iba raz a dvaja nezadani ludia, nikoho sme nepodviedli, takze by som to neponimala ako daky hriech.

NAIVKA

jeden jediny krat mat pred 1 mesiacom pohlavny styk a to este za ucelom plodenia deti by som nenazyvala rozdavat si to s kazdy.. to mi fakt pride prehnane.. sa zobud

slobodna

Naivka degraduješ ženský rod, robíš zlé meno všetkým ženám. Ty si hrdá na to, že si taká blbá a ako slušne nazvať ženu, ktorá si to rozdáva s každým, je na to hrdá a verejne sa s tým chváli? Si myslíš, že si zaujímavá. Veď každý si tu robí z teba akurát tak dobrý deň a vám všetkým sa čudujem, že vás to ešte baví. Mimochodom zaujímalo by ma koľko percent z tej tvojej "úprimnosti" je pravdivých :-) Normálny, rozumný chlap by si o takú ako si ty ani ukrajinu neoprel.