slobodní-nezadaní

Príspevok v téme: slobodní-nezadaní
ivka12475

ahojte potrebovala by som počuť vaše názory skúsenosti ohladom toho ako reagujete na to, že prečo nemáš priateľa/priateľku??mna to už nebaví počúvať od mami- som zvedavá koho nám ty dovedieš, dúfam, že to nebude o sto rokov a ani sa toho človek nedožije...to mi dnes mama zadelila..ako vy na takého otázky reagujete??

Giovanni

Ja odpovedam,ze nikoho nic do toho,ked pride tak pride:)mam 2x rokov takze nie je to este tragicke....alebo aspon to tak nevidim :D ale tak po case rad by som spoznal daku normalnu a slusnu slecnu,aj ked skor premyslam o tom ze by som sa mal naucit varit a zehlit :D kedze clovek nikdy nevie...

sandraa

viete,co je ironia? ze baby tvrdia, ze normalni chlapi vymreli a chlapi, ze normalne zenske uz nie su.....tak ako to,ze na seba niekde nenarazia?btw otazok sa nezbavi clovek nikdy, najprv kedy si niekoho najdes, potom kedy bude svadba, potom vnuca, staaaale nedaju pribuzni pokoj:)najlepsia odpoved je "ked sa prestanete pytat" :)

refresh

ja som si minule od mamy vypocul jednu zo zivotnych mudrosti: "musis viac jest, lebo takyto chudy si dievca nikdy nenajdes"...to mi uz uplne prestalo chutit :-)

inac uplny suhlas s t333...vidim sa v tych tvojich prispevkoch

t333

bingham:

nie, idealizmus bol to ze chem vztah kde si sadnem s babou po viacerych strankach.
Zasukat si a dost urcite nie je idealizmus...
Ja mam 27 a fajn baby som uz stretol (mozno 2-3) ale s ani jednou to nevyslo.
Cize som presvedceny, ze sanca je...
Ale uz ma to fakt prestava bavit... :)
Idem si najst nejaku len tak pre zabavu...
arrivederci

bingham

t333:

pozri vztah so zenou ti podla mna nikdy dlho nevydrzi...

ja mam 22 a doteraz som mal iba same pinky....:))) neviem cim to je ale na normalnu holku som nenatrafil...

A co chces liecit aky idealizmus ???? ved to co si pisal ze zasukat a hotovo je idealizmus....:))))

t333

Ok, asi sa uz dam na to aj ja :)
Uz by som sa mohol konecne vyliecit z toho idealizmu. Zasukat si a hotovo...
Z kratkodobeho hladiska to naozja moze byt fajn, ale z dlhodobe to podla mna niekam nevedie - za tym si stojim...