Chlapec - predkožka

Príspevok v téme: Chlapec - predkožka
kajka

Prosím Vás neviete mi poradiť? Mám prvé dieťa - chlapca ide nám na 5 rok a nemá ešte celkom stiahnutú predkožku, má to asi tak v polovičke-trištvrte dole a zbytok je ešte prirastený alebo prilepený neviem ako mám to opísať, neda sa tým pohnúť. Kedy sa mu úplne bude dať stiahnuť, čo mám robiť?

mate59

do budúcnosti by ti to prekážalo v sexe,treba plastiku uzdičky,choď na urológiu,inak sa to odstrániť nedá,len malým chir.zákrokom.

poomoc

prosim co mam robit ... nedavno som mal 14 a neda sa mi stiahnut predkozka ... nezmestisa mi cez nu zalud :( co robit .. nikomusom to este nepovedal .. je to normalne?? :( asi nie

mate59

dominko,to si ale musíš sťahovať a umývať stále,odkedy ti to robili,povedz mamke, chodte k doktorovi,ale potom si to už musíš denne robiť, aby sa ti to nevrátilo.

dominko

ja mam 12 rokov a mi to stahovali na silu u doktora a zas mi to nejde ale uz som to mame nepovedal lebo tam zas nechcem ist neda sa to inak?

tana_2

ja som svojim synom predkozku stahovala od narodenia a nakoniec som aj tak isla ku urologovi stiahol im to uplne a mame teraz pokoj starsi syn mal 1 rok ked sme boli a mladci necely rok.

siska063

mam 3,5r.syna a stahujeme mu pomalicky predkosku,ale nejde uplne po samí koniec.ma to tam zrastené.čo mam robiť?mám mu to stale skušať stahovať?ale zase sa bojim,že mu to nepojde naspeť.poradte.

rominko

Ach jaj.Hygienu treba dodržiavať už od malička a aj predkozku a žaluď je súčastou ludskeho tela a treba sa oto starat!!!Stiahnut a umyt treba pri kazdom kupani dietata.Ale POZOR NIKDY NIE NASILU!!!O no sa to neskor upravy samo.Pripadne dotazy na moj mail romanko025@azet.sk Dakujem