som uplne na dne

Príspevok v téme: som uplne na dne
jajjus

moj problem sa zacal asi pred rokom...svojho priatela som strasne milovala, zeby som sa bola aj pokrajala kvoli nemu, vkladala som do nasho vztahu vsetko, dufala som, ze tentokrat to bude ine...az na jeden den ked sa stretol so svojou akoze kamaratkou a prisiel domov, ze aka je pekna ake ma kozy chuda a co ja viem co..par dni si vypisovali sms a to mi nedalo..fakt nie som hrda na seba ze som mu prelustrovala mobil ale to co som tam nasla ma totalne zlomilo...jednak ze jej vypisoval ako rad by bol s nou v sprche, jednak sa dohadovali, ze ked nebudem doma, pride ku nam do bytu a to aj na noc...a odvtedy sa to zacalo...vobec si neverim, mam stale komplexy z toho ako vyzeram a to som medzitym aj porodila, takze este horsie, stale ho z niecoho obvinujem..nenavidim ked sa pozera resp doslova cumi po inych zenskych dobre, ze sa nepotkyna o vlastne nohy, lezie mi na nervy kazda hola zenska v casopise, telke, vsade samy sex a je mi z toho na grc..skratka ja uz takto nevladzem a jedine co mi na to povie, ze nech nevymyslam aj tak su to same ko...tiny...presne tak...ja uz neviem co mam robit..strasne to aj po roku boli a zda sa mi ze jemu to je jedno, ved je to za nami ako mi povedal..ma toto vobec zmysel?neviem, nie som si uz nicim ista, ale pravda je ta ze uz takto zit nemozem...najradsej by som sa odpravila na druhy svet ale mam 3 mesacnu dcerku, co s nou bude?ved ona nemoze za to ze dospeli su take ho..da

?!

bublabla

divne ze potom vacsina rodicov..teda mam...moja mama mava obdobia kedy maka 3krat viac ako toec a divne ze stale ked pride domov uprace vyperie pozehli vsetko mozne az potom si sadne a oddychne...niektory sa nemusia stazovat a najst si vyhorovky....zas al epoznam typy co sice orbia 12 hodin al eich robota je stat v obchode raz zo hodinu obsluzit zakaznika a pridu domov priserne unavene a vycerpane podrazdene chudinky ze uz nic nevladzu...takze praca ako praca...

a jajjus je mi fakt luto ako to mate s priatelom :( mozno skusaj hocijako sebe zdvyhnut sebavedomie a chlapy nmaozaj su bezcitny ignoranti vidim ako by reagovali oni keby toto povies o druhom na mesiac dobrezenie by sa urazili chudatenka...a vzdy lepsie prirodzena krasna ako vychudnuta umela no nie? :D

jajjus

a mila bublabla ty mas asi sebavedomia za styroch...ja nemam ziadne a bohuzial to nie je moja vina, ze som bola uz od zakladnej tercom vysmechu za svoj vyzor, tak si skus prezit moj doterajsi zivot a ver tomu, ze by si tu tak sebavedomo nevystupovala, vobec netusis kolko trapenia ma kopec dnesnych ludi...tak si zi svoj dokonaly zivot a daj nam pokoj...

........

bublabla, ty si ale tela.radsej neprispievaj.Tvoje priblble nazory tu naozaj nikoho nezaujimaju.Totalna neschopacka.Nemam slov.Sa zobud a vrat do reality.

jajjus

tak pozor moja zlata, ja sa nestazujem ze sa musim starat o dceru, pre mna je to samozrejmost a nestazujem sa ani ze moj muz robi, ale ked ju cely den nevidi a pride domov a uz aj chce aby spala tak co si mam o tom mysliet?ty si nejaka mudra nemyslis?a to ze sa takto zachova som vobec netusila, zila som s nim dost dlho aby som mu doverovala vo vsetkom a vobec sa tak nejavil ze by mal nejake bocne umysly, a myslim si ze som nic pre to ani nespravila aby mal potrebu to spravit...tak sa prestan laskavo do mna obuvat, pretoze mne sa zda ze mas sama nejaky problem..

jajjus

snazim sa byt dobra mama, ale nikto nie je 100%..moja dcera si zasluzi len to najlepsie a tak zmysla kazda jedna mama a takisto si zasluzi oboch rodicov...lenze aj ja tuzim po kusku stastia vo vztahu, byt v pohode a nestrachovat sa stale co urobi nabuduce..

aaaaaaaaaa

cítim,že si dobrá mama...aj dobrá žena...a to zvyknú muži zneužívať,vieš za dobré nič dobré nečakaj

jajjus

neviem, ale prosim, je to jej nazor, ale nech si neberie moju dceru do ust, pretoze sa o nu vzorne staram, nikdy jej nic nechybalo, je krasna, silna, zdrava, stale usmiata, ja na nu svoje problemy neprenasam, ked mi je zle, vyplacem sa do vankusa a hotovo, ona s tym nema nic spolocne...takze aby mi nejaka tato povedala ze by ju zverila do opatery mojho muza, co do celej veci houby vidi tak to je uz trosku moc..viem si priznat aj svoje chyby, ale co je vela to je vela

aaaaaaaaaa

bublabla ty si typický chlap...vidno že rozmýšľaš ako aj ten jajin priateľ...podľa teba je normálne,že si vypisuje sms-ky s cudzou ženou,ktorú si chcel k sebe vziať aj na noc domov?a ešte bude jaji vyprávať,aké ma ona kozy a pod?...no veď jasné,že ju úplne zhodil pred sebou samou,ani sa jej nečudujem,tiež som podobné veci zažila...ja by som len chcela vidieť,ako by sa tváril a správal chlap,ktorému by jeho ženská vyprávala,ako sa jej páči iný muž,aký je sexi a ako by s ním chcela byť v noci,veď by ju zabil...ale u chlapov to je normálne však hovada jedne!...a ešte by tá žena aj facku za to dostala!

jajjus

moj muz ano? ten co ju neprebali ked je posrata lebo mu je z toho na grc, ten co ked pride z roboty co ju cely den nevidi a najradsej by bol keby uz konecne spala...ten co ked mu nepoviem co ma urobit, sam to nespravi, ten co ked mala place tak je nervozny co zas rumazga? ten ma vychovavat moju dceru? a ty si cia?a preco asi sa tolko zaoberame tym ako vyzerame atd? lebo muzi maju coraz vacsie naroky na zenske...a neriesila som to dovtedy kym som nezistila, ze mozem urobit cokolvek aj tak si robi on co chce...tak nebud mudra a pokial nemas deti tak ani nevies...a vobec neviem co sa tu rozculujem..moja dcera je spokojne, vecne usmiate a ukecane babo aby sme si rozumeli..ja sa o svoju dceru viem postarat...