som uplne na dne

Príspevok v téme: som uplne na dne
jajjus

moj problem sa zacal asi pred rokom...svojho priatela som strasne milovala, zeby som sa bola aj pokrajala kvoli nemu, vkladala som do nasho vztahu vsetko, dufala som, ze tentokrat to bude ine...az na jeden den ked sa stretol so svojou akoze kamaratkou a prisiel domov, ze aka je pekna ake ma kozy chuda a co ja viem co..par dni si vypisovali sms a to mi nedalo..fakt nie som hrda na seba ze som mu prelustrovala mobil ale to co som tam nasla ma totalne zlomilo...jednak ze jej vypisoval ako rad by bol s nou v sprche, jednak sa dohadovali, ze ked nebudem doma, pride ku nam do bytu a to aj na noc...a odvtedy sa to zacalo...vobec si neverim, mam stale komplexy z toho ako vyzeram a to som medzitym aj porodila, takze este horsie, stale ho z niecoho obvinujem..nenavidim ked sa pozera resp doslova cumi po inych zenskych dobre, ze sa nepotkyna o vlastne nohy, lezie mi na nervy kazda hola zenska v casopise, telke, vsade samy sex a je mi z toho na grc..skratka ja uz takto nevladzem a jedine co mi na to povie, ze nech nevymyslam aj tak su to same ko...tiny...presne tak...ja uz neviem co mam robit..strasne to aj po roku boli a zda sa mi ze jemu to je jedno, ved je to za nami ako mi povedal..ma toto vobec zmysel?neviem, nie som si uz nicim ista, ale pravda je ta ze uz takto zit nemozem...najradsej by som sa odpravila na druhy svet ale mam 3 mesacnu dcerku, co s nou bude?ved ona nemoze za to ze dospeli su take ho..da

jajjus

Dakujem Karamacal za tvoj prispevok, je utesujuce vediet, ze aj muzi su schopni normalneho nazoru, nechcem tym samozrejme urazat vase pokolenie..vo vela veciach mas pravdu a ja sa s nimi stotoznujem..nemam pocit ze som zla matka, prave naopak..nie som idealna partnerka to viem a viem si to aj priznat, jedine po com som tuzila bol krasny plnohodnotny vztah v ktorom by som sa mohla ukryt pred velkym zlym svetom, ja viem ze je to detinske, ale skutocne som si to takto vysnivala...zasluzila som si to?ktovie..ale na to mi bolo od toho mojho povedane, ze vela veci si nezasluzime a stanu sa...asi ma pravdu..je nacase sa s tym zmierit, a mas pravdu v prvom rade je tu pre mna dieta, ktore ma potrebuje, ktore potrebuje citit lasku od svojich rodicov, hoci oni sami maju medzi sebou nezhody a nikdy nedopustim aby mala kvoli tomu trpela..dakujem ze si ma povzbudil a vlial do mna nadej..

jajjus

ja si tiez myslim ze postupne to pojde dolu..moja chyba je v tom, ze cely den nic nejem, stale okolo malej, upratat, ozehlit, oprat ked stihnem aj navarit, to je malokedy, takze az ked pride priatel domov co je okolo pol siedmej tak vtedy sa naladujem...a to je najhorsie co mozem robit..lenze mama mi uz stihla pripomenut ako vyzeram ze by som mala so sebou nieco robit...takze asi takto som dopadla..a potom nemaj komplexy ked ti toto vlastna mama povie

Karamacal

Davno, velmi davno, som necital nic primitivnejsie, ako to, co napisal bublabla - predpokladam, ze chlap. Tiez som muz, ale sa hanbim a ospravedlnujem sa za toho primitiva, ktory nam robi len hanbu. Kazdu zenu, obzvlast matku, si treba vazit. Si typickym pripadom tyrania, nie fyzickeho, horsieho, psychickeho. To, ze Tvoj partner to povazuje za uzatvorene a Ty nie, je normalne. Stratil Tvoju doveru. O nicom inom to nie je. To polozi kazdeho - nemoct verit tomu, koho milujeme, resp. sme milovali. Mas dieta a to je uzasne. Nauc ho lasku prijimat, ale i davat a nezradit nikdy doveru. Prehodnot svoj vztah k partnerovi - stoji Ti to za to, zostavat s nim? Aka bude buducnost? Co sa ma stat sa stane. Neexeistuje skarede zeny, len take co sa nevedia upravit, alebo sa o seba nestaraju. Musis si zvysit sebavedomie. Venuj sa sebe, staraj sa o seba. Nepodkladaj sa mu, si silna zena. A co sa tyka tej materskej. Uvedom si bublabla, ze deti budu robit aj na tvoj dochodok, bohuzial... TA materska je smiesna a len hlupak - ako Ty,si neuvedomuje, co starostlivost o dieta obnasa. Myslim si bublabla , ze potrebujes odbornu pomoc, mas vacsie psychicke problemy ako si priznavas. Si emotivne nevyrovnany, urcite si si zazil nieco naprijemne, co lutujem, len bohuzial, tu ti nepomozu. Potrebujes odbornu pomoc. Jajjus, drzim palce, nedaj sa, vo vnutry si silna zena a urcite atraktivna pre niekoho, kto si to zasluzi a vie ocenit. Mas dar - dieta. A si v poriadku, pomoc potrebuje Tvoj partner.

aaaaaaaa

ani ja som nekojila,lebo som nemala mlieko a to mám 2 deti...ale si po pôrode ešte krátko,za tie 3 mesiace si ešte schudnúť ani nemohla...neboj,keď ti začne malá behať a budeš sa za ňou musieť naháňať,tak to príde:-) ja som pri prvom tehotenstve pribrala 18 kolou,pri druhom 15...schudla som asi do roka a pol všetko...no teraz som zase začala priberať,beriem totiž antidepresíva a z tých sa dosť priberá,no mne to zas nevadí,lebo ja som zas bola veľmi chudá pred tehotenstvom,46 kolou a teraz mám 54

jajjus

mila aaaaaa..nikdy som nebola chuda, aj ked som schudla, mam proste taku velku postavu...mam 178 cm a teraz po porode 108 kg...tym ze som nekojila, lebo som nemala mliecko tie kila idu dole tazko..inak mam zelene oci, hnede polodlhe vlasy...

?!

bublabla

praca ako praca v tom zmysle ze to iste to praveze nie je a zalezi na tom aky je clovek normalny a zodpovedny a nelenivy robit dalsie ine veci :D a je ine robit veci doma pri tom ked mas dieta a ked byvas sama alebo s partnerom....

aaaaaaaaaa

jajjus ani nereaguj na tu blabla,evidentne nemá deti,ani muža...prajem jej,aby zažila to čo ty...som zvedavá,ako by to zvládala...ale veď aj na ňu raz príde,tomu sa hovorí božie mlyny melú pomaly ale isto,alebo nesúď.............

aaaaaaaaaa

jajjus zaujímalo by ma,ako vyzeráš,keď máš také veľmi nízke sebavedomie...skús sa trošku opísať prosím

jajjus

teba som o radu neziadala...ja viem co je robota nemysli si..chod si vyskusat robit s postihnutymi detmi a potom mi tu rozpravaj o nejakej recepcnej a varit kavu...to ze sa tu do mna obuvas hoci vobec nevies kto som tak to je od teba maximalne primitivne..ty vidis tu svoju choru pravdu, len ty mas pravdu a nikto iny, ale sa zobud, pretoze so seba robis len hlupeho a navyse aj povrchneho cloveka...viem co je tvrda praca..viem co je byt upratovackou, viem co je starat sa o stareho choreho cloveka a taktiez viem co je starat sa o postihnute deti, viem co je stat v obchode ako predavacka...a co robis ty?nejaku kur... nejakemu prachacovi ze si taka svetaskusena?mas deti?tak bud ticho a zi si svoj zivot...je mi to uplne jedno