BRUCHO

Príspevok v téme: BRUCHO
nevera?

ako sa zbavit brucha?
staci,ze sa napijem cistej vody a nafuknem sa ako balon.nebavi ma stale brucho stahovat niekedy mam az krce ked ho mam cely den stiahnute chodim do prace som sice po porode ale za normalna ked brucho nestahujem ho mam akoby som bola tehotna v 5 mesiaci som take brucho mala.cviivit to musi mat clovek cas,chut, a pevnu volu dokazala som prestat fajcit zo dna na den,alle brucha sa nemozem zbavit a uz mi to lezie riadne na nervy prosim o radu.dakujem.

samotqa

Babenky a papate nejake mliecne vyrobky? Ja nefiem. Asi tyzden kazdy den pijem acidofilne mlieko. A mam pocit ze uz nemam tak nafuknute bruxo. Aj ked sa stravujem cca tak ako predtym. Alebo skuste tu aktiviu, ked nemate radi acido.

lenusik

no skus 30 prestavka,dalsiech... a tak... ale ja mam ten isty problem co ty... no zdalo sa mi ze som schudla,ale neschudla... :-( ked som vecer nejedla,tak rano som mala mensie brusko,no ale hned ako sa najem tak sa zvecsi... ale urcite ho nemas velke... kolko mas v pase?? ale ak sa budes obmedzovat,no a cvicit,tak schudnes...ale ja sa uz nato mozem vysrat,ked mi brucho nemizne!

nevera?

ak ako vlastne mam tie brusaky robit?
120 naraz alebo staci za cely den
je vela technik na brusaky tay si pouzivala aku?
mam nejaku sancu,ze sa mi brucho do leta zmensi?

lenusik

no treba len brusaky a nepapat tak vela.obmedzovat sa kus a kazdy den spravit brusaky aspon 120.ja som schudla 3cm za asi dva tyzdne.

izabela261

to naozaj nepomoze nic insielen tie prekliate brusaky a ako ich mam robit ktore najskor pomozu?
neexistuju nejake tabetky?