priatelstvo medzi muzom a zenou

Príspevok v téme: priatelstvo medzi muzom a zenou
success

ahojte, chcela by som vediet, ake mate skusenosti s priatelstvom medzi muzom a zenou, pretoze ja som mala skveleho kamarata, poznali sme sa asi 6 mesiacov, ale poznali sme sa navzajom tak dobre ako keby sme spolu vyrastali cely zivot. ani neviem kedy a zacali sme si spolu. spociatku to bolo nadherne, ale rozdelili nas prave nasi spolocni "priatelia", aj napriek tomu, ze sme sa velmi lubili, nemohli sme byt spolu,no a teraz nemam ani kamrata a ani lasku, velmi sa preto trapim. ak mate s tymto nejake skusenosti, prosim poradte, ako sa mam z toho spamatat......

smolinkaa22

samozrejme, nieco ine je, ked by si chcela mat za najlepsieho kamarata gaya, kde vies, ze sa urcite do teba nemoze zalubit.. Vtedy je to nieco ine.. ale myslela som to tak, ze u heterosexualnych ludi to je mizive percento, kde sa jeden nezalubi a priatelstvo pretrva.. v drvivej vacsine sa to nakoniec rozpadne, lebo jeden lubi a ten druhy nie.. :(

smolinkaa22

ja som nazoru, ze priatelstvo medzi muzom a zenou je mozne tak u 1 percenta obyvatelstva zeme, alebo u menej.. hned ako si zacnu pisat, volat, stretavat sa pravidelnejsie, uz to nieje "iba" priatelstvo, ale takmer vzdy sa jeden z nich zalubi a ten druhy nie, a to je potom katastrofa na svete.. osobna skusenost takze viem o com pisem.. v tomto treba byt sakra velmi opatrny..

GJL

Tiež s tym mam skusenost,priatelila som sa s mojim spoluziakom zo základnej školy,chodili sme spolu stále von.Ja som sa do neho zalubila ale on sa dal dokopy s takou kravou,tak nase priatelstvo skoncilo.