Bolest v kolenach..

evelyn

na všetky bolesti kĺbov, kolien, kostí všeobecne perfektne zaberie kalcium od spol ťanši. čisto prírodný produkt patentovaný čínou má viac zlatých medailí od WHO. Je ozaj skvelý, mám to odskúšané. ale 1 balenie nezaberie, treba užiť viac balení.

IvanBA

Kazdy Ti pise o bolestiach kolien, ale Teba bolia aj na rukach a to su dve veci. To chces chodit aj na rukách, ked radia prechadzky ? Chod k ortopedovi.?????gumené cukríky,želatína..milujem ich ??? je blbost. Zelatina z cukrikov Vam nikomu neobnovi ani nezpevni chrupavky.

ethel

vierka,mám robotu,kde nesedím,takže prechádzka to nespravý.Diagnóza-vysychanie chrupavky.Vraj pomáhajú gumené cukríky,želatína..milujem ich a stále nič.Asi to bude vekom..?

vierka_44

Mna tiez bolelo koleno ze som ho ledva zohynala a doktor mi povedal, ze to mam z toho ze som mlada a chuda. Koleno ma sem tam pobolievia a som stale chuda a mlada(teda aspon dufam ze stale mlada:)))Na koleno mi dost pomohlo pomale posilnovanie a prechadzky :)) tak skus a uvidis mozno tebe doktor poradi nieco lepsie:))

-=panther=-

No ja som mal teda este aj mam problem ze som dost maly mam 15 za chilu 16 rokov a naposledy ked som sa meral som mal ale len 160 cm ... lenze jak som teraz zacal chodit na stredu som nejak rychlo zacal rast.. takze nevylucujem to druhe ale ak to bude pretrvavat dlhsie .. budem musiet navstivit lekara

ethel

Mňa tiež hrozne bolí koleno,len jedno.Pojedla som už množstvo liekov špeciálne na chrupavku,žial nič nepomáha.

ethel

Choď za ortopédom.Ale si vo veku prudkého rastu.Môže to byť nedostatkom teda vysúšaním chrupavky,ale môže sa jednať aj o nejaké zápalové ochorenie.