Bolest v kolenach..

ingola

Ahoj pred dvomi tyždnami mi zacali vyskakovat kosticky na oboch ruk ked mi vyskoci davam si ich sama na miesto ale nie stale to ide lahko doktorka mi povedala že vraj mi vysichaju chrupavky prosim poradte mi Dakujem

lucia7

ahojte!
Potrebujem poradiť..Pred 2 týždňami som si pri prudkom pohybe podvrtla koleno, vraj mám roztrhnuté väzivo a vytrhnutú nejakú kostičku spolu s väzivom. Bola som 3-krát na RTG, punkciu mi robili v priebehu prvých 3 dní 2-krát /krv/, potom už nebola potrebná. Dali mi nohu do dlahy a o 2 týždne by mi to mali podľa všetkého dať dole. Na RTG mám ísť až potom. Zaujímalo by ma či niekto nevie, ako to ďalej bude prebiehať, pretože mi neboli spomínané žiadne rehabilitácie. Či teda budem môcť hneď na nohu nastupovať a či to môže byť bez následkov.. Viem, že je to individuálne, ale aspoň približné info by mi moc pomohli.. Lekári mi totižto dokopy nič nepovedali, a tak ani neviem, či je to vážne a do akej miery.. vopred veľmi pekne ďakujem..*

IvanBA

Pani Heca.Ospravedlnujem sa, tiez nie som najmladsi, vyskusam.Dam vediet.Myslel som ze si niekto robi srandu, lebo tato stranka uz nie je niekedy o zdravi, ale sexualna poradna. Ale mne to nevadí,aspon sa niekedy usmejem.

heca

Michal,to by som si vážne nedovolila,mám už svoje roky a sama ho používam,keď ma bolia kyčle a tak isto aj môj 86 ročný otec,stále je mobilný a sám chodí na prechádzky a je s mojou medicínou spokojný.Ale dôležité je práve pred aplikáciou natrieť si boľavé miesto modrou indulonou,tá je mastná a hutná.Tak sa neboj a skús,za to nič nedáš a ak by Ti to nepomohlo,tak sorry.

heca

Na boľavé klby je dobrý aj môj domáci recept - zmiešame po 1 dcl Alpy,Lesany,octu a 10 tabletiek acylpirínu a nanesieme na postihnuté miesto,ktoré sme pred tým natreli modrou indulonou.

ethel

Ja som vybrala 2 balenia piascedine-to je na chrupavku(od ortopéda),teraz dojedám aj ja prvé balenie Colafit.Stále nič!!!!