robi vam to partner ustami pocas vasich dni?

hormon

moja priatelka ked mala svoje dni, tak som ju spravil ustamy, ale ziadna krv atd,,,mne by sa hnusilo keby mam usta od krvy, zato sex cez zenske dni je nieco uplne ine =)

kkkkkkk

tak to s tými tuhými cukríkmi a väčšom prežívaní orálu je úúúúplná pravda! úžasné pre obe strany !!!!!!!!!!!!

lucy2201

čo je na tom ak človek prispieva do nejakej temy viackrat???aj ty dnes 01:00 si vyjadrila svoj nazor a stale rypeš do mna :D :D a na začiatku našho rozhovoru s adamom som sa jednoducho opytala na čo mu je ta hašlerka...nikoho neuražam a ani sa nehadam tak čo stale somnou maš...a milovanie odzadu a lizanie cez krami je pekny rozdiel,možno pre teba tam rozdiel neni.ked vam to chuti nech sa pači ale ja uplne suhlasim s delphia ....

hmm

Mne osobne lizanie baby pocas jej kramov nevadi. Samozrejme, je to prejav obrovskej dovery. Musi to byt dlhy vztah a partneri sa musia poznat. Potom je to to pre mna nesmierne zivocisne a vzrusujuce a pokial to jej neskodi, je to vyslovene nasa vec pre nase potesenie. A nemam rad, ak niekto niekoho osocuje a dehonestuje pre jeho sukromne zalezitosti. Pokial tym nikomu neskodi, je to cisto jeho vec.

mala z BA

tu si si povedala nazor: "09.10.2009 05:08"
nikto si ta nevsimal..
tak si si ho povedala zas:) :"Včera 15:51"
zase nikto..
tak si musela zacat podryvat Adama:"Včera 19:17"

a dufam ze sa s partnerom nemilujes "od zadu" lebo vies, tak to robia zvierata:)
adios..

lucy2201

pokial si si nevšimla,ja som tu debatovala a neprispievala len tak...nevypravala som sa sama zo sebou a čo ta je vlastne do toho...aj ty si rob čo chceš mne to je tak fuk.ked už niekto niečo take zvrhle robi neprestane to robit preto že som napisala že je to humus....takže ja nečakam že niekomu zmenim nazor na take veci,len by si mali uvedomit že sme ludia a každa normalna žena tych par dni bez oralu vydrži....

mala z BA

ved je vidno, ze ti je to fuk :D v pravidelnych intervaloch si sem davala prispevky ako sa ti to nepaci, dokym si ta niekto nevsimol...nazor staci dat raz

a pani moralistka, podla niektorych starsich rocnikov moze byt aj klasicky oral ako "zvieraci", vies robia to aj psy, ked sa stretnu na ulici....

lucy2201

ved ked im to vyhovuje nech sa pači nech sa chovaju ako zvierata...mne to je uplne fuk že sa tu ližu aj cez krami :D ešte mu poprajem aj dobru chut

mala z BA

lucy, ty s cim bojujes?? chces aby sa ridili vsei podla tvojho nazoru co je vkusne a co nie? ked im to vyhovuje, tak preco nie?

a ja ked mam tampon,alebo menstruacny poharik a som umyta tak nemam nikde ziadnu krv, to uz viac jej moze byt ked si omylom kusnem do pery....ale nehovorim, ze to praktizujeme, ale ze podla mna, ked chcu, nech to robia..