Za aky cas sa mi podari schudnut?

Príspevok v téme: Za aky cas sa mi podari schudnut?
ifca

cawte...chcela by som trocha schudnut na bruchu a na stehnach.cvicim pravidelne kazdy den brusaky a zacinam robit aj drepy(ale tych vela nemozem robit) a mozno budem chodit na spining(inak je dobry spining aj na vnutorne strany stehien?s tym mam problem)....za aky cas by som takto mohla schudnut? cvicim uz dlho ale vysledky zatial niesu...

ifca

sunny sweetie ja sa prinutit uz musim lebo chcem vyzerat dobre ako setky moje kamosky co maju ploche brucha a chude stehna....uz nechcem byt nimi zatienovana co sa tyka postavy a robim to aj preto aby som sa viac zapacila chalanom...newem ci to zvladnem ale musim.mysli na to ake to bude ked budes stihlejsia,budes sa citit lepsie a sebavedomejsie :) to ma zenie dopredu

ifca

stravu sa snazim pomali upravovat ale poriadne sa to neda lebo musim jest veci ktore mama navari a ona vari podla mna dost mastne jedla...ale newem ani jak presne si ju upravit....a chcela by som zhodit aspon 6-8kg za ako dlho by som to stihla?

sunnysweetie33

donut aj mna cvicit,ja chcem vyformovat brucho a zadok....dat dole mozno 6kg,ale ako???ak zacnem teraz,mozno do leta budem kocka :) len kto ma prinuti???ach jaaaj