Za aky cas sa mi podari schudnut?

Príspevok v téme: Za aky cas sa mi podari schudnut?
ifca

cawte...chcela by som trocha schudnut na bruchu a na stehnach.cvicim pravidelne kazdy den brusaky a zacinam robit aj drepy(ale tych vela nemozem robit) a mozno budem chodit na spining(inak je dobry spining aj na vnutorne strany stehien?s tym mam problem)....za aky cas by som takto mohla schudnut? cvicim uz dlho ale vysledky zatial niesu...

axa

ifca-no kosti ti trcat nebudu ked budes poriadne jest a spravne cvicit ak chces radu-cviky na brucho s vlastnej skusenosti ti poradim ako na to-lebo tiez som s tym mala problem ale vyriesila som to a bez akych kolvek problemou...a som rada!

ifca

ethel:nebudu mi trcat kosti,lebo ja mam dole take vacsie brusko:)ale nechcem byt zas kost a koza to ne a nechcem aby mi trcali kosti chcem mat iba ploche brucho ale zatial sa nedari...stihla by som to do leta?

anip

Ja vam len tolko k tomu poviem-ked chcete schudnut prv si upravte stravu ,lebo strava je 70% a ostatne je pohyb ...cize sport OK-podla vlastnej skusenosti -drzte sa!!!

ethel

Ifca,veď to je normálna váha na tvoju výšku.Ak budeš mať len 53 budú ti trčať bedrové kosti a to fakt vyzerá hrozne a človek vyzerá nezdravo

ifca

hmmmm: tak ja mam 169cm a vazim 60kg....chcem mat aspon 53kg do leta musim.ja cvicim to sa prinutim len s tym jedlom to poriadne newem

hmmmm

ifca: mozem vediet aku mas vysku a kolko vazis???ja by som chcela tiez schudnut ale stale len priberam a priberam a neviem sa prinutit cvicit:((