stolica tyzdnoveho babatka

bublik

narodil sa o sest dni skor a bol trosku aj zlty, ale iba trosku, takze nas pustili z nemocnice v pohode a s tym ze sme uplne zdravi, dufam ze sa to coskoro naucime a pokusim sa zatial nezufat :-)a uz placeme... odchadzam :-)

katka 1111

bublik, úplne bežné a káždá novopečená mamička a aj nenovopečená si tým prejde :). Maličký sa ti nenarodil trochu skôr? Lebo vtedy sú bábatká spavé. Ja som môjho malinkého(teraz má rok a je riadny chlap)ked mi na prsníku zaspával potahala jemne za uško alebo za líčko. A neboj, obidvaja sa to len učíte ale ked vám to pôjde bude to krásne!!! Držím palec!

bublik

no, dufam ze je to v pohode, mamka ma nastrasila lebo povedala ze by mal kakat viac a trochu hustejsie, taku kasicku, no on kaka skor vodu, bojim sa ci nieje ta prazenicka prilis riedka... no asi si robim starosti nadarmo, aj preto, ze sa mi akosi zle koji, este to neviem a maly sa len tak pricucne, dva krat potiahne a zaspi, a potom sa samozrejme zobudi a pyta zas, kojime sa aj hodinu s prestavkami a musim ho presviedcat aby vobec zobral bradavku do pusy... a o hodinku je zas hladny... zatial to riesim dudlom ,ten ho upokoji a potom vydrzi spat aj tri hodiny, samozrejme ze ho nechcem nechavat hladovat, ale ved nemozem predsa kojit vkuse... povedzte mi ze taketo problemy su uplne bezne...