Strach s noci prosiim pomozte mi

Príspevok v téme: Strach s noci prosiim pomozte mi
denisa lv

ludia prosim vas poradte mi mozno to bude zniet blaznivo mam 16 rokov a svoju postel mam daleko od spalne ale kazdy den a uz to trva dost dlho nemozem spat lebo mam pocit ze ked si zavrem oci a znovu otvorim ze predomnou bude nieco stat , uz s ami aj stalo ze vzdy o pol druhej sa mi zjavovala postava v ciernom a vtom momente ako sa mi zjavila som onemela a nevedela som zakricat na rodicov aby mi pomohli a kedykolvek idem do kuchyne vecer mam pocit akoby zamnou niekto stal a stava sa mi ze velakrat nieco vykukne spoza rohu mam velky strach a velakrat kvoli tomu preplacem vela noci , narusena niesom ani postihnuta ani psychycky labilna ale toto ma fakt dostava do depresii a neviem co mam robit prosim pomozte mi

xdanielax

vy nevidite ze to je z roku 07??? Chudrka denisa bud uz sama strasi z toho, ze sa par rokov nevyspala, alebo to ma tento strach uz stastne za sebou (dufajme)

Biushkaah

Ješiiiši kriste! Mne sa dialo raz také.. a potom bola tá postava milá,... ale to asi preto lebo máme očistený dom vďaka ezoteričke.. skús aj ty alebo ja nwm..

jaja

ja si nemyslim,ze by tolko ludi trpelo halucinaciami.v niektorych pripadoch mozno ano,ale v niektorych o tom pochybujem...

zabka

ahojte modlidba naozaj zabera,raz sa mi v noci zvavil rok po smrti v ten den ako sa trag.zabil kamarat vobec som sa nebala az ked som si uvedomila ze je mrtvi,tak som sa zlakla Pomodlila som sa zanho a na 2 den som za neho zapalila sviecku od vtedy klud

kikatt

inak aj ja sa v noci bojim...a hlavne sama niekde spat...ale zas neverim v boha, modlitby a take....takze mne modlenie ani spoved asi nepomoze =)

jaja

no tak toto urcite vyskusam.mamina tiez vravela ze vtedy ked sa sniva treba ist zapalit sviecku na cintorin.este presne pozistujem ake su tie modlitby a skusim to.myslim ze by to mohlo pomoct.ale ked teraz pojdem najblizsie domov,tak ten strach bude asi zase vacsi.jednoducho to prekonat neviem.dufam ze toto pomoze a potom sa uz nebudem musiet bat.dam ti potom vediet ako som dopadla.dakujem za radu