Strach s noci prosiim pomozte mi

Príspevok v téme: Strach s noci prosiim pomozte mi
denisa lv

ludia prosim vas poradte mi mozno to bude zniet blaznivo mam 16 rokov a svoju postel mam daleko od spalne ale kazdy den a uz to trva dost dlho nemozem spat lebo mam pocit ze ked si zavrem oci a znovu otvorim ze predomnou bude nieco stat , uz s ami aj stalo ze vzdy o pol druhej sa mi zjavovala postava v ciernom a vtom momente ako sa mi zjavila som onemela a nevedela som zakricat na rodicov aby mi pomohli a kedykolvek idem do kuchyne vecer mam pocit akoby zamnou niekto stal a stava sa mi ze velakrat nieco vykukne spoza rohu mam velky strach a velakrat kvoli tomu preplacem vela noci , narusena niesom ani postihnuta ani psychycky labilna ale toto ma fakt dostava do depresii a neviem co mam robit prosim pomozte mi

Dee

mojej kamoske sa to tiez stava.Zo zaciatku sa bala, ale raz si vsimla, ze za nou chodia mrtvi stari rodicia a len sa pozeraju, neskor sa zacali myslienkami rozpravat. Skus si vsimnut, kto to asi je. Mozno ta len chce ochranit

medicka

a kolko ti to uz trva? vsimla si si dake ine zmeny ktore nastali s prichodom tohoto? nejaka negat. zivotna situacia...

emmka

Asi by si si mohla kupit caj na spanie, v cajovni, ale caj, co obsahuje medovku lekarsku.
Ak ti to nepomoze, navstit nejaku vesticu,... odkial si?