krvacanie pri sexe-uz nie je panna

Mil20

Caute ludia mohli bi ste mi pomoct?? Mal som pohlavni styk z priatelkou vravela ze je panna neviem ci je to normalne u panny ze nekrvacala ale bolesti mala... Nestretol som sa este stymto pripadom je to normalne u panny???

IMIMALAK

ahojte , ak bi ste boli taki dobri ze bi ste mi poradili, mal som sex s jednou,, no ona mi povedala ze je pana ale ja som jej neveril lebo nekrvacala a ani bolest tak neviem :D
je to mozne stalo sa to dakomu z vas ?

beva

Baby, môže ísť o nejakú chorobu, zápal, prechladnutie, takze by bolo dobre zájsť k lekárovi. No taktiež to môže znamenať, že vám niektoré polohy nevyhovujú (už sa tu o tom niekde písalo, tak to skúste mrknúť).

ninnika

mary33 ja mam ten isty problem :/ ked chces mozeme sa o tom porozpravat ni3nika@hotmail.com mozno na nieco prideme :)

mary 33

ja som pri prvom pohlavnom pomere nekrvacala a ani ma to moc nebolelo ale teraz mam problem ked priatel do mna vnika rak ma zaboli vsetko vo vnutri co mam robit poradte mi prosim pisem tu uz viac krat ale nokto sa mi neozyva

beva

Ahoj Noro! Prepáč, že sa ozývam až teraz, ale bola som mimo SR a na net som nemala prístup. Hmm, no neviem, či chcem zverejniť nejaké svoje osobné udáje - nešlo by to nejak cez toto fórum?

vikina

LILIAN: Tak mne priatel tiez pri prstovani pretrhol panensku blanu,krvacala som,ale!!Mozno sa ti stane to iste co mne.Takto to sice nezistis,ci ti ju pretrhol uplne alebo ci ti ju len nenatrhol.Ale mali sme prvy sex asi o dva tyzdne na to a ked do mna prvykrat vnikol,zabolelo to a aj som krvacala.Potom sa mu vysmykol a ked ho zasuval druhykrat,znova to zabolelo,ale nebola to ziadna velka bolest.dalo sa to zniest.:) Vazne to nie je tak hrozne.A moj prah bolesti vazne nie je vysoky,nemala som este nic zlomene,tak myslim,ze neviem co to je skutocna bolest..:) sa neboj!mantacili sme trocha,ale s usmevmi na perach a z tej krvi na posteli a rukach si nic nerobil.len sa pousmial a spytal sa,ci ma to nebolelo.ak ta lubi,bude to super!:) Drzim palce.

noro

ahoj lilian no uz by si nemala krvacat a ani by to nemalo boliet!!!aspon moju holku to vobec nebolelo a ani nekrvacala!tak vela stastia ale je dolezite aby si bola dost vlhka lebo to bude boliet!ak by si este nieco chcela vediet tak sa ozvy!